steam پشتیبانی بیشتری از کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس خواهد کرد

بخار

کمپانی ولو (Valve) توسعه دهنده‌ی استیم (Steam)، شروع به پشتیبانی بیشتر از کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس کرده است. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

بزرگترین تغییر باعث می‌شود که کنترلرهای جدید ایکس‌باکس (Xbox One Elite Series 2) هنگام بازی از طریق استیم بیشتر مفید واقع شوند و می‌توانید که دکمه‌های L1 و L2 یا R1 و R2 را شخصی سازی کنید. ولو همچنین پشتیبانی از دکمه‌ی اشتراک کنترل‌های ایکس باکس را اضافه کرده است که می‌توان این دکمه را نیز شخصی سازی کرد.

همچنین هر دو کنترلر از پشتیبانی برای محرک‌های محیطی برخوردار خواهند شد که می‌تواند در بازی‌های پشتیبانی شده مورد استفاده قرا بگیرد. علاوه بر این، از این به بعد می‌توان همزمان از چهار کنترلر برای عناوین چند نفره استفاده کرد.

هر چند که این به روزرسانی شامل موارد کمتری برای کنترلر دوال سنس پلی‌استیشن ۵ می‌شود اما به شما اجازه می‌دهد تا شدت نور LED دوال سنس را تغییر دهید. درست است که این به روز رسانی به اندازه‌ی پشتیبانی از کنترلرهای ایکس‌باکس برای پلی‌استیشن ۵ موثر نیست اما با این حال نشان می‌دهد که ولو در حال ایجاد ساختارهایی برای آسانتر کردن بازی با کنترلرها بر روی استیم می‌باشد که خبر خوبی برای آن دسته از کسانی است که با استفاده‌ی از موس و کیبرد رابطه‌ی خوبی ندارند. با ایران استریمر همراه باشید.

در حال حاضر این به روزرسانی فقط برای حالت بتای استیم موجود است اما احتمال می‌رود که به زودی در نسخه‌ی اصلی استیم هم گنجانده شود. اگر از نسخه بتای استیم استفاده می‌کنید، در صورت بروز مشکل در عملکرد کنترلرها ، ولو توصیه می‌کند که درایور کنترلر را به صورت دستی به روز نمایید و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار بازی و تکنولوژی بازی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
دوال‌ سنس پلی‌استیشن 5 با طرح کنسول پلی‌استیشن 2 به تعداد محدودی به فروش می‌رسد
طرحی از جدیدترین اثر در حال توسعه‌ی بازی Dragon Age منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست