مدیر عامل جدید آمازون (amazon) به ساخت بازی‌های ویدئویی متعهد است

آمازون

جف بزوس (Jeff Bezos)، مدیر عامل و بنیان گذار شرکت آمازون (Amazon)، اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد از سمت خود به عنوان مدیر عامل کناره گیری کند. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

اندی جاسی (Andy Jassy)، مدیرعامل فعلی سرویس‌های وب آمازون(amazon)، قرار است از سه ماهه‌ی سوم ۲۰۲۱ مسئولیت رهبری این شرکت بزرگ را برعهده بگیرد. حال طبق اطلاعات جدید، به نظر می‌رسد آقای جاسی می‌خواهد آمازون به ساخت‌ بازی‌های ویدئویی ادامه دهد.

طبق گزارش جدید وب‌سایت Bloomberg، مدیر عامل جدید آمازون اوایل این هفته یک ایمیل داخلی را برای کارکنان شرکت فرستاد و در آن اعلام کرد که آمازون هم‌چنان به توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی متعهد است. جاسی توضیح داد که او معتقد است اگر شرکت بر روی موارد مهم تمرکز کند، آن‌ها به موفقیت خواهند رسید. با ایران استریمر همراه باشید.

“برخی کسب و کار‌ها در سال اول به موفقیت می‌رسند و تعدادی دیگر پس از چندین سال. اگرچه ما هنوز به صورت مداوم در استودیو‌های بازی آمازون به موفقیت نرسیده‌ایم، اما من معتقد هستم که اگر همچنان تلاش کنیم، به موفقیت خواهیم رسید.

بلافاصله موفق شدن قطعاً استرس کم‌تری دارد، اما زمانی که این موضوع زمان بیشتری طول می‌کشد، رسیدن به موفقیت اغلب شیرین‌تر است. من معتقد هستم اگر هم‌چنان بر روی چیزی که بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنیم، این تیم به هدف خود خواهد رسید.”

شرکت آمازون ابتدا چندین سال پیش با معرفی موتور بازی سازی Lumberyard رسماً وارد صنعت بازی‌های ویدئویی شد و در ادامه از بازی‌های Breakaway ،Crucible و New رونمایی کرد.

تا به امروز، هیچ‌کدام از تلاش‌های شرکت آمازون با موفقیت همراه نبوده‌اند. عناوین Breakaway و Crucible در نهایت کنسل شدند. از طرف دیگر، New World نیز تا بهار امسال تاخیر خورده است. پس تا زمان عرضه‌ی بازی نمی‌توان با قطعیت در مورد کیفیت آن صحبت کرد. همچنین به غیر از استودیوی‌های شرکت آمازون، تنها عناوین محدودی مانند Star Citizen ،The DRG Initiative و بازی جدید Deadhaus Sonata با موتور بازی سازی Lumberyard ساخته شده‌اند. با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
رابرت آلتمن بنیان‌گذار ZeniMax در گذشت
در سال 2020 حساب 90 هزار گیمر متخلف Rainbow Six Siege مسدود شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست