به ‌روزرسانی جدید Crysis Remastered حالت ‌های گرافیکی را به نسخه ‌های نسل نهمی اضافه می‌کند

تاریخ انتشار:                                                              2020-09-18

سبک:                                                                                 FPS

سازنده:                                                 Saber Interactive, Crytek

ناشر:                                                                               Crytek

امتیاز ایران استریمر:                                                               

شرکت کرایتک (Crytek) به‌تازگی به‌ روزرسانی جدیدی از بازی Crysis Remastered را برای کنسول‌ های ایکس ‌باکس و پلی ‌استیشن منتشر کرده است.

این به‌ روزرسانی یک مرحله‌ جدید Ascension و منوی کلاسیک نانوسویت را اضافه می‌کند. علاوه بر این موارد، برخی از باگ‌ ها برطرف شده‌اند و حالت‌ های گرافیکی جدیدی به نسخه ‌های نسل نهمی اضافه شده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، در به‌ روزرسانی جدید بازی Crysis Remastered سه حالت Performance، Quality و Ray Tracing به نسخه‌ های پلی‌ استیشن 5، ایکس‌ باکس سری ایکس و اس این عنوان اضافه شده‌اند. مشخصات هر یک از این حالت‌ ها در سه نسخه‌ی مذکور متفاوت است. در نسخه‌ ایکس ‌باکس سری اس گیمر ها می‌توانند این بازی را با کیفیت 1080P و نرخ 60 فریم بر ثانیه، کیفیت 2160P و نرخ 30 فریم بر ثانیه و  در کیفیت 1080P و نرخ 30 فریم بر ثانیه همراه با Ray Tracing اجرا کنند. در پلی ‌استیشن 5 نیز این بازی با کیفیت 1080P و نرخ 60 فریم بر ثانیه، کیفیت 1800P و نرخ 60 فریم بر ثانیه و همچنین کیفیت 1440P و نرخ 60 فریم بر ثانیه با فعال بودن Ray Tracing اجرا می‌شود. همچنین گیمر های کنسول ایکس ‌باکس سری ایکس نیز می‌توانند این بازی را در کیفیت 1080P با نرخ 60 فریم بر ثانیه، کیفیت 2160P با نرخ 60 فریم بر ثانیه و در کیفیت 1440P با نرخ 60 فریم بر ثانیه، با فعال بودن Ray Tracing اجرا نمایند.

اگرچه تنظیمات حالت Performance بازی Crysis Remastered ممکن است از نظر رزولوشن و نرخ فریم در همه‌ پلتفرم ‌ها یکسان به نظر می‌رسد، اما جزئیات دقیق ‌تر گرافیکی ممکن است متفاوت باشد. نکته‌ جالب این است که نسخه‌ ایکس ‌باکس سری ایکس قادر به اجرای بازی در رزولوشن 4K و نرخ 60 فریم بر ثانیه خواهد بود. این در حالی است که پلی ‌استیشن 5 این بازی را با کیفیت 1800P و نرخ 60 فریم بر ثانیه و کمی پایین‌ تر اجرا می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲ رای
بازی Abandoned اواخر امسال منتشر می‌شود
بازی Zombie Army 4 Dead War با رزولوشن و نرخ فریم بیشتری‌ بر روی کنسول‌ های جدید اجرا می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست