به زودی اطلاعات جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 منتشر می‌شود

تاریخ انتشار

2020-04-10

سبک

Action-RPG

سازنده

Square Enix

ناشر

Square Enix

امتیاز ایران استریمر

9

ظاهرا استودیوی سازنده‌ بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 قصد دارد تا اطلاعات جدیدی را در مورد این عنوان در دسترس قرار دهد. حال باید صبر کرد و دید که واکنش هواداران پیرامون این موضوع چه خواهد بود.

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. این تیم اعلام کرد که اطلاعات تازه در خصوص بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 تا چند وقت دیگر در دسترس قرار می‌گیرد. ظاهرا سازندگان قصد دارند که هواداران تا چند روز آینده با جزئیات جالبی از این اثر آشنا کنند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این اطلاعات تعیین نشده است و شاید هواداران باید مدتی را برای این قضیه صبر کنند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

نحوه‌ انتشار اطلاعات جدید برای بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 هم هنوز مشخص نیست. بسیاری پیش‌ بینی می‌کنند که اسکوئر انیکس رویداد کوتاهی را برگزار خواهد کرد و تصاویر، تریلر و جزئیاتی را به دست هواداران خواهد رساند. با توجه به این که در گذشته گفته شد که سازندگان این بازی از تمام ویژگی‌ های کنسول پلی‌ استیشن 5 بهره خواهند برد، گیمر ها زیادی برای تجربه‌ آن مشتاق هستند. این بازی با نام Final Fantasy VII Remake: Intergrade قرار است در تاریخ 20 خرداد 1400 (10 ژوئن 2021 میلادی) بر روی کنسول پلی‌ استیشن 5 در دسترس قرار خواهد گرفت.

توییت جدید کرایتک به معرفی احتمالی Crysis 2 Remastered اشاره دارد
به‌ روزرسانی Steel Reign بازی Fallout 76 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست