ماد جدیدی برای بازی Valheim منتشر شد

یکی از طرفداران بازی Valheim ماد تازه‌ای را برای این عنوان در دسترس قرار داد که به بهبود کیفیت و گرافیک این عنوان می‌پردازد. حال باید منتظر بود و دید که استقبال از این ماد به چه صورت خواهد بود.

موفقیت‌های بازی جذاب Valheim همچنان ادامه دارد. در گذشته شاید تنها عده‌ی کمی این بازی بقا و نقش ‌آفرینی را می‌شناختند؛ عنوانی که در دوران وایکینگ‌ ها روایت می‌شود و می‌تواند عده‌ی فراوانی را به خود جذب کند. حال می‌بینیم که این بازی به پرفروش ‌ترین اثر استیم در دو ماه اخیر تبدیل شده است و بیشتر از 6 میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی آن هستند. بدون شک ساخته‌ استودیو آیرون گیت (Iron Gate) در آینده نیز حرف‌ های زیادی برای گفتن و پتانسیل بسیاری برای پبشرفت ‌های بیشتر دارد. تیم سازنده در چند وقت اخیر به عرضه‌ به‌ روزرسانی‌ های بسیاری پرداخته و محتویات جالبی را به بازی اضافه کرده است. بنابراین در صورتی که از علاقه‌ مندان به این ژانرها هستید، Valheim گزینه‌ی ایده‌ آلی برای شما خواهد بود.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

جدا از پشتیبانی خوب تیم سازنده، بازار ساخت ماد نیز برای بازی Valheim بسیار داغ است. تا به حال چند ماد برای این عنوان منتشر شده که رضایت افراد را در بر داشته است. حال یک ماد دیگر به وسیله‌ فردی به نام aCOCONUT ساخته شده است که به افزایش کیفیت و گرافیک بازی می‌پردازد. ان ماد به بهبود ظاهر بیش از 255 آیتم نیز کمک می‌کند که نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. دریافت این ماد از امروز از طریق سایت‌ هایی با این موضوغ امکان‌پذیر است.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه ‌های شخصی قابل تجربه است و از نسخه‌ی اصلی آن فعلا خبری نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
فهرست تغییرات به‌ روزرسانی 1.2 بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد
بازی XCOM Chimera Squad برای کنسول ‌های نسل هشتم عرضه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست