شایعات جدید پیرامون نسخه‌ بعدی GTA به نقشه‌ گسترده‌ آن اشاره دارند

به تازگی در انجمن ‌های طرفداری سری Grand Theft Auto، شایعات جدیدی در مورد بازی GTA 6 منتشر شده‌اند که به نقشه‌ گسترده‌ آن اشاره دارند.

طبق این شایعات منتشر شده، شرکت بزرگ راکستار گیمز (Rockstar Games) قصد دارد در یکی از رویداد های سال جاری، به صورت رسمی از نسخه‌ کنسول‌ های پلی ‌استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس بازی GTA 6 رونمایی کند. علاوه بر این، شایعات جدید نشان می‌دهند که نقشه‌ی این عنوان شامل چندین شهر بزرگ و پرجزئیات به مانند Liberty City و یک شهر جدید با الهام از New York City خواهد بود.با ایران استریمر(iranstreamer.com) همراه باشید.

طبق جدید ترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد بسیاری از اطلاعات منتشر شده که تحت عنوان Project Americas منتشر شدند، دقیق باشند. طبق این اطلاعات غیر رسمی، نقشه‌ی اصلی بازی GTA 6 شامل پنج ایالت بزرگ خواهد بود و هر ایالت شامل یک شهر می‌شود. علاوه بر این شهر ها، به مانند بازی Red Dead Redemption 2، بازی‌بازان به یک شهر ششم جداگانه خواهند رفت که تنها برای گذراندن ماموریت ‌های داستانی در دسترس خواهد بود. به نظر می‌رسد به جز شهر Liberty City، سه شهر Vice City ،Los Santos و San Fierro را نیز در نسخه‌ ششم سری GTA مشاهده نماییم. در نهایت در این گزارش ‌ها آمده است که شهر Liberty City، بزرگترین و باشکوه ‌ترین منطقه‌ بازی خواهد بود.

در نهایت با توجه به این که شرکت راکستار گیمز هنوز به صورت رسمی به معرفی نسخه‌ ششم و ارائه‌ اطلاعات مختلف از آن نپرداخته است، باید تمامی موارد ذکر شده را در حد شایعه بدانیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
بهینه ‌سازی جدیدی برای بازی Hearthstone در دسترس قرار گرفت
ماد جدید بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time، شخصیت اصلی را به ماریو تبدیل می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست