آپدیت جدید بازی Call of Duty Warzone باعث بهبود عملکرد برخی از سلاح‌ ها می‌شود

از زمان آغاز فصل اول Call of Duty Black Ops Cold War، مشکلات و خطاهای زیادی گریبان‌گیر بازیبازان Call of Duty: Warzone شد که گاها بسیار ناخوشایند و آزاردهنده بودند. به نظر می‌رسد از آنجایی که بعد از عرضه‌ی بازی Call of Duty Black Ops Cold War اکثر وقت و توجه توسعه‌دهندگان معطوف به این عنوان شد که این موجب ایجاد برخی مشکلات آزاردهنده در عنوان Warzone گردید. اما به نظر می‌آید که مشکلات مربوط به سلاح‌های این عنوان با به روز رسانی جدید تا حد زیادی رفع شده باشند.

بالاخره شرکت توسعه‌ دهنده‌ی این بازی، Raven Software این نگرانی‌ها و نارضایتی‌ها را شنیده و در توییتر اعلام کرده است که صدای بازیبازان را شنیده‌ایم و به زودی یک به‌ روزرسانی برای رفع نگرانی و ایجاد تعادل بیشتر در اسلحه‌های DMR 14 ،Type 63 ،Mac 10 و همچنین متعادل کردن حالت استفاده‌ی همزمان از دو سلاح ارائه می‌شود. همچنین اشاره کرد که همه این تغییرات فقط مختص و ویژه‌ی عنوان Call of Duty Warzone خواهند بود و کسانی که در سایر عناوین Call of Duty مشکلاتی را تجربه می‌کنند همچنان باید منتظر باشند.

علیرغم وجود مشکلات مربوط به بازی‌های مختلف سری Call of Duty، حالت Battle Royale این عناوین هنوز هم بسیار محبوب است و همچنین هر روز افراد بیشتری را به این ژانر جذب می‌کنند. از تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۲۰ تا امروز، حالت بتل رویال و آنلاین بازی Warzone و Black Ops Cold War بیش از ۸۵ میلیون بازیکن داشته‌اند و شاهد رشد ۸۰ درصدی بازیبازان نسبت به ماه‌های قبل بوده‌اند. با این حال، می‌توان گفت که اینده‌ی سری Call of Duty تا حد زیادی روشن است و همچنان طرفداران بیشماری منتظر عرضه‌ی نسخه‌های بعدی آن هستند. علاوه بر این شاهد آن هستیم که ژانر بتل رویال نیز به شکل چشمگیری رشد داشته است و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها از رونق بیافتد!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
احتمال ساخت یک بازی جدید از سری بازی Fatal Frame
CD PROJECT RED نسبت به شایعات اخیر واکنش نشان داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست