سازنده بازی سری NieR دو بازی جدید دیگر را تحت توسعه دارد

NieR

یوکو تارو (Yoko Taro)، خالق مجموعه بازی‌های Drakengard و NieR به همراه یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه کننده‌ی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال توسعه‌ی دو بازی به صورت همزمان با کمک یکدیگر هستند.با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

در اصل،این خبر اولین بار در جریان برنامه‌ی زنده‌ی اختصاصی بازی در ژاپن به مناسبت پایان رسیدن سال ۲۰۲۰ به میزبانی مجله‌های Famitsu و V-Jump منتشر شد. در جریان این برنامه‌ی زنده، آقای یوکو تارو(Yoko Taro) شخصاً خبر توسعه‌ی دو بازی متفاوت توسط خود و یوسوکه سایتو(Yosuke Saito) را تایید کرد. از قرار معلوم، یکی از این دو پروژه اتمسفری غمناک و سنگین دارد و حتی آقای یوسوکه سایتو(Yosuke Saito) در جریان این برنامه دائماً در مورد اینکه از توسعه‌ی این پروژه پشیمان است صحبت می‌کرد. البته، خبر شروع پروسه‌ی ساخت این بازی منحصر به فرد ابتدا در سال گذشته شنیده شد، اما اخیراً مشخص شد که تاکنون پیشرفت خاصی در این پروسه صورت نگرفته است و حتی توسعه‌دهندگان آن نیز هیچ ایده‌ای در مورد ژانر آن ندارند.

از جهتی دیگر، دومین پروژه که مستقیماً توسط خالق مجموعه‌ی NieR در حال توسعه است، همان عنوان متفاوت و جاه‌طلبانه‌ای بوده که سال‌ها یوکو تارو(Yoko Taro) و یوسوکه سایتو(Yosuke Saito) قصد توسعه‌ی آن را داشتند. به دنبال این موضوع، مجری برنامه درخواست ارائه‌ی اطلاعات بیشتری از بازی‌های مذکور داشت که این موضوع صریحاً توسط این دو هنرمند بزرگ رد شد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

در پایان، باید به این نکته اشاره نمود که در حین توسعه‌ی این دو پروژه، قرار است تا پروژه‌ی بعدی سازندگان NieR در سال ۲۰۲۱ با نام کامل NieR Replicant ver. 1.22474487139 منتشر شود که در واقع یک ریمستر از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ آن محسوب می‌شود.برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی بازی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
بازی Torchlight 2 به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک قرار گرفت
آمار جدیدی از میزان فروش کنسول پلی‌استیشن ۵ (PS5) منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست