فروشگاه Nintendo eShop از دسترس برخی از گیمرها خارج شد

نینتندو سوئیچ

شرکت Nintendo امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که متاسفانه برخی از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نمی‌توانند وارد فروشگاه Nintendo eShop شوند.

همان‌طور که در اطلاع دارید ، شرکت Nintendo با ساخت فروشگاه Nintendo eShop از قبل، فضای مناسب و هیجان‌انگیزی را برای بازیکنان ایجاد کرد تا بتوانند به جدیدترین بازی‌های مربوط به این کنسول دسترسی داشته باشند. محبوبیت نینتندو سوییچ(Nintendo Switch) در ماه‌های گذشته هم به حدی زیاد شد که عده‌ی زیادی از بازیکنان نسبت به خرید آن اقدام کردند. حال بعضی از آن‌ها با مشکل ورود به این فروشگاه Nintendo eShop مواجه هستند که اتفاقا با واکنش اعضای نینتندو نیز همراه شد. در حساب رسمی توییتر این شرکت پیامی با این مضمون نوشته شده است:

“از مشکل به وجود آمده برای برخی از بازیکنان آگاهی داریم و در حال کار برای برطرف کردن آن هستیم. از درکی که در این زمینه دارید، متشکریم و منتظر اخبار خوب از سوی ما باشید. به محض این که به نتیجه‌ی دلخواه دست پیدا کنیم، یک به‌روزرسانی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهیم کرد.”

 با توجه به این که وارد تعطیلات کریسمس شده‌ایم، بازیکنان خیلی زیادی تمایل دارند تا عناوین تازه‌ای را بر روی نینتندو سوییچ خریداری و امتحان کنند. بنابراین امیدوار هستیم که نینتندو هر چه سریع‌تر فکری به حال این قضیه کند. در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون این ایراد و به طور کلی کنسول نینتندو سوییچ(Nintendo Switch)، آن‌ها را می‌توانید از طریق ایران استریمر(iranstreamer) پیگیری نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای
به‌روزرسانی 1.07 بازی Serious Sam 4 منتشر شد
اطلاعاتی در مورد مراسم کریسمس Super Smash Bros Ultimate منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست