کارگردان بازی Nioh: این سری از بازی به مرحله‌ی استراحت رسیده است

نیو

اینطور که به‌نظر می‌رسد، حداقل برای مدتی نسخه جدیدی از سری بازی Nioh منتشر نخواهد شد.  با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

امروزه مجموعه بازی‌های زیادی هستند که از فرمول نقش‌آفرینی سولزمانند(souls-like) استفاده می‌کنند و هر کدام برداشت منحصربه‌فرد خود را از این فرمول دارند. یکی از جالب‌ترین و چالش‌برانگیزترین آن‌ها، دو عنوان سری Nioh بوده است. این دوگانه توسط استودیوی معروف تیم نینجا (Team Ninja) توسعه یافته‌اند و تمرکز زیادی روی مبارزه و سیستم‌های خاص نبرد دارند. این دو بازی از نظر مالی و نقدها موفق بوده‌اند و پس از عرضه، از پشتیبانی خوب بسته‌های الحاقی بهره‌ماند شدند. با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد که آن‌ها به پایان خود رسیده‌اند؛ حداقل فعلاً که این‌طور است. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

کارگردان هر دو نسخه از سری یعنی آقای Fumihiko Yasuda، به‌تازگی با مجله مشهور فامیتسو مصاحبه‌ای داشته است. هنگامی که از او در خصوص کلمه کلیدی‌اش برای سال 2021 سوالی پرسیده شد، آقای یاسودا(Yasuda) در پاسخ گفت:

“سال انتقال. مدت طولانی7 سال توسعه سری Nioh به نقطه استراحت خواهد رسید. همچنین چند پروژه دیگر وجود دارند که روند توسعه آن‌ها در سال 2021 به‌طور کامل شروع خواهد شد. من برنامه دارم تا شیوه توسعه خود را جهت هماهنگ شدن با شیوه زندگی متغییر خود تغییر دهم و بر روی عناوین جدید متمرکز شوم.”

بازی Nioh بر روی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، و Nioh 2 و آخرین بسته الحاقی آن بر روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. بازی دوم سال آینده به رایانه‌های شخصی خواهد آمد و بازسازی نسخه‌ی کامل هر دو بازی نیز برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر(iranstreaemer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
آمار جدیدی از میزان فروش کنسول پلی‌استیشن ۵ (PS5) منتشر شد
بازیکنان گلیچ کاربردی در The Legend of Zelda: Breath of the Wild کشف کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست