امسال نسخه ‌های قدیمی سری Rainbow Six آفلاین خواهند شد

تاریخ انتشار:                                                             2015-01-01

سبک:                                                       FPS, Tactical Shooter

سازنده:                                                            Ubisoft Montreal

ناشر:                                                                             Ubisoft

امتیاز ایران استریمر:                                                                  8

اخیرا شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در خبری رسمی اعلام کرد که در اواخر سال 2021، سرور های بخش آنلاین بازی ‌های زیادی از جمله چند نسخه از سری Rainbow Six برای همیشه خاموش خواهند شد.

همان ‌طور که گفته شد، شرکت یوبی‌سافت قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی، سرورهای بخش آنلاین و چند نفره‌ی برخی عناوین از جمله نسخه ‌های قدیمی سری Rainbow Six را غیر فعال کند؛ از همین رو طرفداران عناوین قدیمی Rainbow Six می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و به تجربه‌ مجدد بخش آنلاین این بازی ‌ها بپردازند.

خاموش کردن سرورهای بخش آنلاین و چند نفره برای بازی‌های قدیمی امری غیر معمول به شمار نمی‌آید، خصوصاً برای مجموعه‌ های محبوبی که غیرفعال کردن قابلیت چند ‌نفره‌ نسخه‌ های قدیمی می‌تواند منجر به استقبال بیشتر طرفداران از نسخه‌های جدید و امروزی شود. حال قرار است برای طرفداران قدیمی سری Rainbow Six نیز اتفاق مشابهی رخ دهد. البته باید توجه داشت که تمام نسخه ‌هایی که شرکت یوبی‌سافت قصد خاموشی سرورهای آنلاین آن‌ها را دارد، قدمتی بیش از ده سال دارند؛ از همین رو به نظر می‌رسد این اقدام شرکت یوبی‌سافت در کنار نارضایتی برخی کاربران، کاملا پذیرفتنی باشد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

طبق آخرین خبری که از طریق پشتیبانی شرکت یوبی‌سافت در انجمن گیمر ها سری Rainbow Six منتشر شده است، سرورهای بخش آنلاین بازی‌ های Rainbow Six Lockdown ،Rainbow Six Vegas و Rainbow Six Vegas 2 در اواخر سال 2021 برای همیشه غیرفعال خواهند شد و تمامی محتویات مربوط به بخش‌های چند نفره که از طریق Ubisoft Connect یا فروشگاه Rainbow Six ارائه می‌شوند نیز حذف خواهند شد. همچنین با خاموش شدن سرورهای بخش آنلاین، کلیه‌ی بخش‌های اطلاع ‌رسانی و سیستم ثبت سوابق گیمر ها در بخش‌های چند نفره غیر فعال خواهند شد و گیمر ها دیگر قادر به مشاهده‌ افتخارات خود در این بخش‌ها نیستند. با این حال گیمر ها پلتفرم رایانه ‌های شخصی هنوز قادر خواهند بود از امتیازاتی که به دست می‌آورند، برای خرید محتویات درون برنامه‌ای استفاده نمایند اما این سرویس به صورت کامل از نسخه ‌های کنسولی حذف می‌گردد.

لازم به ذکر است که در پست انجمن یوبی‌سافت به تاریخ دقیق غیر فعال شدن سرور های آنلاین اشاره‌ای نشده و تنها مشخص گردید که در اواخر سال 2021 این اتفاق رخ خواهد داد. البته طرفداران هنوز می‌توانند در بخش داستانی عناوین ذکر شده شرکت کنند و به صورت تک نفره یا استفاده از قابلیت Split-Screen به شکار تروریست‌ها بپردازند. با این اقدام شرکت یوبی‌سافت، تا قبل از عرضه شدن بازی در حال توسعه‌ Rainbow Six Parasite، عنوان Rainbow Six Siege تنها نسخه از این سری تیراندازی به شمار می‌آید که در سال آینده دارای بخش آنلاین و چند نفره خواهد بود.

بازی Rainbow Six Quarantine در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای
تریلر جدید Ninja Gaiden Master Collection شخصیت ‌های قابل بازی را نشان می‌دهد
به ‌روزرسانی جدیدی برای بازی Among Us منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست