Operation 6 بازی Gears 5 معرفی شد

استودیوی کوآلیشن (The Coalition) به صورت رسمی Operation 6 بازی Gears 5 را معرفی نمود که در کنار افزودن نقشه و شخصیت‌های جدید به بازی، حاوی پیام‌هایی برای محتوای آینده‌ی این بازی است.

بنابراین با انتشار این خبر به صورت رسمی، مشخص شد که تمامی شایعات پیرامون عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر شده از بازی Gears of War 2 که از یک تصویر نشات گرفته بود، صحت ندارد و منظور از تصویر مذکور انتشار Operation 6 برای بازی Gears 5 بوده است. از طرفی دیگر، این Operation همانند همیشه حاوی نقشه‌ها و شخصیت‌های قابل بازی جدیدی خواهد بود.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

همچنین، شخصیت‌های جدید اضافه شده به این بازی مطمئناً مورد پسند بازی‌بازان دوره‌ی Epic Games این مجموعه قرار خواهند گرفت که شامل Victor Hoffman، Queen Reyna و Locust Zealot می‌شود. در عین حال نیز نقشه‌ی جدید با ظاهر و طراحی خاص که فضای باز قابل توجهی دارد، با نام Speyer به این بازی افزوده خواهد شد.

در پایان نیز باید به این نکته اشاره نمود که استودیوی کوآلیشن پس از عرضه‌ی Operation 6 قصد دارد تا محتواهای آینده‌ی این بازی را در قالب و زمان‌بندی متفاوت‌تری از گذشته منتشر کند. در واقع، از این به بعد به جای هر 16 هفته، بازی‌بازان این عنوان پس از گذشت 11 هفته می‌توانند تا Operation های بعدی را دریافت کرده و به محتوای آن دسترسی پیدا کنند. همچنین، استودیوی مذکور خاطرنشان کرد که Operation های آینده‌ی این بازی هرکدام حداقل یک نقشه و چند شخصیت را به بازی خواهند افزود.

بازی Gears 5، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
به‌روزرسانی 1.5 بازی Hunt Showdown منتشر شد
قابلیت کراس‌ پلی بازی Rainbow Six Siege در حال توسعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست