توییت جدید کرایتک به معرفی احتمالی Crysis 2 Remastered اشاره دارد

تاریخ انتشار

2010-03-25

سبک

First-person shooter

سازنده

Crytek Frankfurt

ناشر

Electronic Arts

امتیاز ایران استریمر

9

شرکت کرایتک (Crytek) اخیراً با انتشار توییتی مرموز به معرفی احتمالی نسخه‌ ریمستر بازی Crysis 2 اشاره کرده است. در این توییت، جمله‌ی They used to call me Prophet نوشته شده است که یکی از جملات مشهور نسخه‌ دوم این مجموعه محسوب می‌شود.

حدود یک سال قبل، شرکت کرایتک از بازی Crysis Remastered رونمایی کرد و این عنوان در اوایل پاییز گذشته منتشر شد. همچنین در سال 2020، اسناد و اطلاعاتی از پروژه‌ های آینده‌ کرایتک را فاش کردند که در آن ظاهراً به نسخه‌ های ریمستر شده‌ شماره‌ های دوم و سوم Crysis و همچنین نسخه‌ی جدیدی از عنوان Ryse اشاره شده بود. حال با توجه به توییت اخیر کرایتک، به نظر می‌رسد Crysis 2 Remastered در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد. همان‌ طور که اشاره کردیم، کرایتک در توییتر رسمی خود They used to call me Prophet را نوشته است و طرفداران سری Crysis مطمئناً این جمله را از نسخه‌ دوم بازی به خاطر دارند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

نسخه‌ اصلی بازی Crysis 2 در سال 2011 میلادی برای کنسول‌ های پلی‌ استیشن 3، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر شده بود. این احتمال وجود دارد که نسخه‌ ریمستر شده‌ این بازی در رویداد E3 2021 و یا Summer Game Fest معرفی شود. بازی Crysis Remastered با همکاری استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) توسعه یافت و این احتمال وجود دارد که ریمستر نسخه‌ دوم نیز توسط استودیوی مذکور توسعه یابد.

حجم نسخه‌ های ایکس‌ باکس بازی Far Cry 6 مشخص شد
به زودی اطلاعات جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 منتشر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست