بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای نینتندو سوئیچ!

Prince-of-Persian-The-Sands-of-Time-Remake

به‌تازگی در فروشگاه یوبیسافت(Ubisoft)، بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake نسخه‌ی نینتندو سوییچ فاش شده است.

ظاهراً ابهامات در مورد عرضه شدن یا نشدن نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time بر روی نینتندو سوئیچ تمامی ندارند. این عنوان ابتدا به‌صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت معرفی شده بود. اما در فروشگاه آنلاین شرکت Ubisoft، نسخه نینتندو سوئیچ بازی نیز دیده می‌شد. با این وجود، این صفحه مدتی پیش حذف شده بود و حال باری دیگر بازگشته است.

اگرچه یوبیسافت(Ubisoft) به‌طور رسمی نسخه نینتندو سوییچ این بازی را معرفی نکرده است، اما شما می‌توانید آن را از سایت GameStop پیش سفارش کنید. تاریخ ذکر شده برای عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ است که معمولاً ناشران بازی ترجیح می‌دهند برای سه ماه اول سال میلادی در این بازه بازی‌های خود را عرضه کنند. درنهایت شما می‌توانید نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time را هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار پیش خرید کنید.

در تصویر فاش شده از سایت یوبیسافت(ubisoft)، نینتندو سوییچ به عنوان چهارمین و آخرین پلتفرم بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake نمایش داده شده است. لازم به ذکر است که با انتخاب نسخه‌ی نینتندو سوییچ که برچسب 40 دلاری بر قیمت آن دیده می‌شود، گزینه‌ی “موجود نیست” به چشم می‌خورد. البته این موضوع لزوماً بدان معنا نیست که بازی مذکور بر روی نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد.

با این وجود هنوز نباید اطلاعات منتشر شده را به معنای تایید قطعی نسخه‌ی نینتندو سوییچ قلمداد کرد، زیرا تا زمان انتشار بازی هر چیزی ممکن است رخ بدهد. احتمال دارد یک اشتباه و یا خطای فنی در صفحه‌ی فروشگاه یوبیسافت(ubisoft) رخ داده باشد. با این وجود، ممکن است بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake پس از عرضه بر روی کنسول‌های خانگی نسل هشتم و رایانه‌های شخصی، با تاخیر برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
فروش بازی NieR: Automata از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت
تریلر جدیدی از بازی Shady Part of Me منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست