گزارش: نقشه‌ های Battlefield 6 از آب و هوای پویا به همراه چرخه‌ شبانه‌ روزی برخوردار هستند

گزارش‌ های جدید نشان می‌دهند که نقشه‌ های بخش چندنفره‌ بازی Battlefield 6 از آب و هوای پویا به همراه چرخه‌ شب و روز برخوردار خواهند بود. البته این تمام ماجرا نیست؛ چرا که آب و هوای دینامیک این نقشه‌ ها بسیار بیشتر از قبل در گیم‌ پلی و مبارزات نقش خواهند داشت.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به گفته‌ آقای تام هندرسون (Tom Henderson) که تاکنون گزارش‌ های زیادی از نسخه‌ بعدی سری Battlefield منتشر کرده است، داستان محصول جدید استودیو دایس (DICE) در بازه‌ زمانی 10 الی 15 سال بعد جریان خواهد داشت و گیمر ها می‌توانند شاهد نوآوری‌ های جدیدی در مبارزات باشند. علاوه بر این، هندرسون در یک ویدئو ادعا کرده است که به بخش‌ هایی از تریلر رونمایی از نسخه‌ بعدی Battlefield دسترسی پیدا نموده که شامل نمایشی از یک جزیره‌ خشک و بیابانی بوده است.

ابتدای تریلر با یک آسمان آبی و آفتابی زیبا شروع می‌شود و در نهایت در شرایط بسیار نابه‌سامان که تاریکی‌های جنگ را به تصویر می‌کشد، به پایان می‌رسد. در این ویدئو تغییر شکل نقشه توسط طوفان و گردبادهای شدید کاملا مشخص است.

هندرسون اظهار داشت که در تریلر به نمایش هواپیمای نظامی Osprey پرداخته می‌شود که گیمر ها می‌توانند هدایت هفت یا هشت مدل مختلف از آن را به دست گیرند. در نهایت هندرسون اعلام کرد تریلری که مشاهده کرده است در واقع با تمرکز گسترده‌ای بر نقشه‌ های بخش چند نفره با آب و هوای پویا و چرخه‌ شبانه‌ روزی ساخته شده‌اند و گیمر ها را به شیوه‌ای چشم‌ نواز و تماشایی با یکی از مهم‌ترین بخش‌ های بازی آشنا خواهند کرد.

پیش از این هندرسون در گزارش‌ های خود اظهار داشته بود که در بازی Battlefield 6 انیمیشن‌ های حرکت گیمر ها بسیار روان و پیشرفته طراحی شده‌اند. همچنین کلاه و زره‌ پوش دو پایه‌ اصلی شخصی‌ سازی ظاهر سربازان در این نسخه به شمار می‌آیند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۱ رای
به زودی لباس دیگری برای بازی Call Of Duty Mobile عرضه می‌شود
نسخه‌ نسل نهمی بازی Terminator Resistance برای کنسول پلی‌ استیشن 5 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست