انتشار بازی Returnal با تاخیر مواجه شد

برگرداندن

بازی Returnal، انحصاری مورد انتظار پلی‌استیشن، با یک تاخیر کوتاه مدت مواجه شد. برای باخبر شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

با توجه به توییت جدید منتشر شده از سوی صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن، بازی Returnal که قرار بود در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ مارس ۲۰۲۱) منتشر شود، حالا برای ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. در توییتر رسمی پلی‌استیشن جزئیات به این شکل شرح داده شد:

“به‌روزرسانی: بازی Returnal در تاریخ ۳۰ آوریل عرضه خواهد شد. بخش سرگرمی‌های سونی (SIE) و هاوسمارک (Housemarque) تصمیم گرفتند که برای پولیش بیشتر و همچنین رسیدن به سطح انتظارات طرفداران هوسمارک، وقت بیشتری را صرف اصلاحات کنند.

شما را در ماه آوریل خواهیم دید.”

بازی Returnal در ژانر روگ‌لایک (Rogue-Like) قرار می‌گیرد و گیمرها در آن به صورت متعدد خواهند مرد. خوشبختانه به لطف درایو SSD کنسول پلی‌استیشن ۵، شاهد بارگذاری‌های سریع هستیم و ریتم بازی حفظ خواهد شد. عنوان Returnal در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر دنیای بازی و تکنولوژی با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
جزئیات جدیدی از بازی Halo Infinite فاش شد
نسخه‌ی بعدی بازی Tomb Raider ترکیبی از عناوین قبلی این مجموعه و سه‌گانه‌ی گذشته خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست