رابرت آلتمن بنیان‌گذار ZeniMax در گذشت

رابرت آلتمن (Robert Altman)، بنیانگذار شرکت zenimax در گذشت و هنوز معلوم نیست چه کسی جای او را پر خواهد کرد.

رابرت آلتمن، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت مادر بتسدا (Bethesda)، یعنی زنی‌مکس، درگذشت.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.خبر درگذشت آلتمن از طریق حساب رسمی بتسدا در توییتر به اشتراک گذاشته شد. رابرت آلتمن در هنگام مرگ ۷۴ ساله بود. پیام به اشتراک گذاشته شده توسط بتسدا در توییتر حاوی توصیفاتی از شخصیت اوست.

او یک بیننده، دوست و معتقد واقعی به روح انسان‌ها و قدرت آنچه می‌توانستند با هم انجام دهند، بود. او یک رهبر خارق العاده و انسانی بزرگ بود. در دوران همه گیر شدن بیماری، آلتمن هر هفته ایمیلی برای کارمندان زنی‌مکس ارسال می‌کرد تا با آن‌ها در تماس باشد.

آلتمن پیش از تأسیس زنی‌مکس در سال ۱۹۹۹ با بنیانگذار بتسدا، کریستوفر ویور، وکیل دادگستری در واشنگتن دی‌سی کار می‌کرد و همچنین در هیئت مشاوره‌ی دانشکده‌ی حقوق دانشگاه جورج واشنگتن خدمت می‌کرد. در سال ۱۹۸۴، رابرت آلتمن با لیندا کارتر بازیگر سابق WonderWoman ازدواج کرد. این شرکت که اخیراً توسط مایکروسافت خریداری شده و چندین استودیو زیر چتر خود دارد. علاوه بر بتسدا، Arkane Studios ، ID Software و Machine Games همه تحت مدیریت زنی‌مکس هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
فروش جهانی ایکس‌باکس سری ایکس و اس به ۳٫۵ میلیون واحد رسیده است
مدیر عامل جدید آمازون (amazon) به ساخت بازی‌های ویدئویی متعهد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست