شایعه: یک بازی براساس سریال The Mandalorian در دست توسعه است

شایعه‌ جدید منتشر شده حاکی از آن است که ظاهراً یک بازی براساس سریال The Mandalorian در دست توسعه قرار دارد. Shpeshal Ed که یکی از منابع داخلی ایکس‌باکس به شمار می‌رود، در توییت اخیر خود به این موضوع اشاره کرده است.

Shpeshal Ed از Xbox Era که اغلب اطلاعات درستی را در خصوص عناوین مختلف منتشر می‌کند، به‌تازگی اعلام کرده است که یک بازی جدید از دنیای Star Wars در دست توسعه قرار دارد. به گفته‌ وی، این بازی براساس سریال محبوب The Mandalorian ساخته می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که کدام یک از استودیو ها بر روی این بازی کار می‌کنند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

در حالی که هنوز مشخص نیست کدام استودیو بر روی بازی The Mandalorian کار می‌کند، اما این احتمال وجود دارد که بازی مذکور توسط یکی از استودیو های فرست پارتی ایکس‌ باکس ساخته شود، زیرا چند روز قبل MrMattyPlays اشاره کرد که یکی از این استودیو ها در حال کار بر روی یک بازی بر اساس آی‌پی LucasFilm است. وی اشاره کرد که این بازی ارتباطی با عنوان Indiana Jones که توسط استودیوی ماشین گیمز (Machine Games) توسعه می‌یابد، نخواهد داشت.

در حال حاضر استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) با همکاری یوبی‌سافت (Ubisoft) و LucasFilm Games بر روی توسعه‌ یک بازی جهان باز از دنیای Star Wars کار می‌کند. از طرف دیگر، اخیراً گزارش‌ هایی در خصوص توسعه‌ بازسازی Star Wars Knights of the Republic توسط استودیوی اسپایر مدیا (Aspyr Media) منتشر شده است.

تاکنون ساخت بازی The Mandalorian هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، بنابراین اطلاعات منتشر شده فعلاً به عنوان شایعه تلقی می‌شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۰ رای
تریلری از گیم‌ پلی بازی Warhammer Age of Sigmar Storm Ground منتشر شد
تریلری از گیم‌ پلی بازی Samurai Warriors 5 عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست