شایعه‌ای در مورد اینکه Battlelog در نسخه 6 Battlefield بازخواهد گشت

battlefield 6

اخیراً بعد از تغییرات بوجود آمده در صفحه توییتر Battlelog، این سوال برای طرفداران سری Battlefield بوجود آمده است که آیا در نسخه بعدی این عنوان، سرویس محبوب Battlelog بازخواهد گشت یا خیر. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

تاکنون اطلاعات رسمی زیادی از بازی Battlefield 6 منتشر نشده است و تنها اطلاعات منتشر شده از این عنوان حاکی از انتشار بازی در سال ۲۰۲۱ می‌باشد. به نظر می‌رسد بازی Battlefield 6 از نسخه سوم سری الهامات بسیاری گرفته است، همچنین طبق آخرین شایعات منتشر شده از این عنوان، سرویس محبوب Battlelog که در عناوین Battlefield 3 ،Battlefield 4 و Battlefield Hardline مورد استفاده قرار گرفته شده، قرار است در نسخه بعدی این سری بازگردد. با ایران استریمر همراه باشید.

سیستم Battlelog برای اولین بار در نسخه سوم سری بازی Battlefield معرفی شد، که از همان زمان عرضه بازی توانست با ارائه اطلاعات پیرامون بازی، طرفداران زیاد بدست بیاورد و به بهترین پایگاه برای گیمرها در خارج از بازی تبدیل شود. در انجمن Battlelog نیز گیمرها می‌توانستند راجع به موضوعات مختلف بحث نمایند.

در عنوان Battlefield 4 نیز از این سیستم استفاده شد اما با انتشار Battlefield 1 سیستم Battlelog به صورت کلی کنار گذاشته شد و به جای آن companion app به روی کار آمد. با این‌حال اخیراً اکانت توییتر Battlelog بعد از گذشت هفت سال فعال شده و با انتشار یک توییت جدید توجه طرفداران قدیمی این سری را به خود جلب می‌کند. محتوای توییت جدید این اکانت تنها اطلاع رسانی از درست شدن برخی مشکلات عناوین Battlefield 3 و Battlefield 4 می‌باشد اما با این‌حال بسیاری از طرفداران با توجه به این توییت، احتمال می‌دهند Battlelog در نسخه ششم بازخواهد گشت. برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر (iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
اطلاعاتی از نسخه‌ نسل نهمی بازی GTA Online لو رفت
Nichoqu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست