شایعه:Battlefield 6 از المان‌های Free-to-play و Battle Pass برخوردار است

شایعات جدید منتشر شده از Battlefield 6 نشان می‌دهد که در این بازی Battle Pass و المان‌های Free-to-play قرار خواهد داشت.

شایعات نسخه‌ی بعدی Battlefield در هفته‌های اخیر به‌شدت افزایش یافته است. مدتی پیش الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی خود از انتشار نسخه‌ی جدید Battlefield در سه‌ماهه‌ی پایانی سال 2021 خبر داد. انتظار می‌رود این بازی در بهار به صورت رسمی معرفی شود. در همین راستا به‌‌تازگی شایعات جدیدی از این بازی منتشر شده‌اند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

تام هندرسون (Tom Henderson) که از اینسایدرهای مشهور به شمار می‌رود، اخیراً ویدئویی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده و به جزئیات جدیدی از Battlefield بعدی اشاره کرده است. هندرسون پیش‌تر اشاره کرده بود که این بازی در دوران مدرن جریان دارد و به صورت بین نسلی عرضه می‌شود. همچنین وی اخیراً گفته بود که ساختمان‌های تخریب‌پذیر نیز در این بازی وجود دارند. طبق ادعای جدید هندرسون، Battlefield 6 از فصل‌های Battle Pass برخوردار است که هر کدام بین 8 تا 10 هفته به طول می‌انجامد. این مورد منطقی به نظر می‌رسد، زیرا چندین بازی معروف مانند Apex Legends از یک مدل فصلی استفاده می‌کنند. هنگامی که یک بازی مشهور عناوینی مانند Call of Duty رقابت می‌کند، داشتن Battle Pass بسیار منطقی خواهد بود.

ظاهراً نسخه‌ی بعدی Battlefield از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) بین پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس‌ سری ایکس/اس و رایانه‌های پشتیبانی می‌کند. هندرسون در این ویدئو توضیح داد که یک نوع قابلیت رایگان (Free to play) در Battlefield 6 وجود خواهد داشت. به نظر می‌رسد در این نسخه حالت بتل رویال قرار دارد. وجود حالت بتل رویال در نسخه‌ی بعدی این بازی رقابت زیادی از بازی‌های تثبیت شده در این سبک خواهد داشت و رایگان کردن آن مکان خوبی برای شروع است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
اطلاعاتی از محتویات حذف شده‌ی Mass Effect Andromeda منتشر شد
نینتندو به صورت اتفاقی اطلاعاتی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 را فاش کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست