شایعه: بازی Call of Duty WW2 Vanguard در وضعیت بدی قرار دارد

تام هندرسون (Tom Henderson)، اینسایدر مشهور و معتبر صنعت بازی، اخیراً گفته است که نسخه‌ بعدی مجموعه‌ی Call of Duty که با عنوان Call of Duty WW2 Vanguard شناخته می‌شود، از نظر روند توسعه در وضعیت بدی قرار دارد.

در طول یک ماه اخیر، شایعات و گزارش ‌های گوناگونی در خصوص نسخه‌ بعدی سری Call of Duty منتشر شده است. طبق گزارش ‌های معتبر، این نسخه‌ی جدید Call of Duty WW2 Vanguard نام دارد و استودیوی اسلج‌ همر گیمز (Sledgehammer Games) به عنوان توسعه ‌دهنده بر روی آن کار می‌کند. با این حال طبق شایعات جدید، ظاهراً به نظر می‌رسد این بازی در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همزاه باشید.

تام هندرسون در توییت اخیر خود وضعیت بازی Call of Duty WW2 Vanguard را یک فاجعه‌ کامل توصیف کرده است. همچنین حساب توییتری MW2 OG نیز گفته است که این عنوان از نظر توسعه در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. به نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن (Activision) انتشار این بازی را یک سال به جلو انداخته است تا استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بتواند با داشتن زمان بیشتر بر روی نسخه‌ بعدی سری Modern Warfare کار کند.

هندرسون توضیحات بیشتری را در خصوص وضعیت Call of Duty WW2 Vanguard ارائه نداد، اما ظاهراً همه‌گیری کرونا توسعه‌ این بازی را با چالش مواجه کرده است. با توجه به عدم تایید رسمی این خبر از سوی اکتیویژن، فعلاً این اطلاعات را به عنوان شایعه قلمداد می‌کنیم. انتظار می‌رود در تابستان آتی شاهد معرفی رسمی این بازی باشیم. طبق شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، بازی مذکور با استفاده از موتور عنوان Modern Warfare 2019 یعنی IW8 توسعه می‌یابد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای
تاریخ انتشار نسخه ‌های پلی ‌استیشن 4 و ایکس ‌باکس وان Super Meat Boy Forever اعلام شد
تاریخ انتشار بازی Edge of Eternity مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست