شایعه: Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در لاس وگاس جریان دارد

اگر چه شرکت توکی گیمز (2K Games) هنوز نسخه‌ بعدی Mafia را معرفی نکرده، اما به احتمال زیاد این بازی در یکی از استودیو‌ های این ناشر بزرگ در حال توسعه است. حال به تازگی شخصی با نام BIGgunSMALLone در انجمن ردیت مدعی شده که اطلاعاتی را از بازی Mafia 4 به دست آورده است.

طبق گفته‌ های این کاربر، بازی Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در شهر لاس وگاس جریان دارد. این شخص ادعا دارد یکی از اقوام او در سازمان رده‌ بندی سنی ESRB کانادا کار می‌کند که وظیفه‌ او بررسی متن سناریوی بازی‌ ها است. با این که اکثر آثار ارسال شده به این سازمان دارای اسم رمز هستند، اما ظاهراً از آن جایی این شخص یک گیمر حرفه‌ای است، او متوجه شده که یکی از این سناریو‌ ها مربوط به بازی Mafia 4 یا یک عنوان فرعی از این مجموعه است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این طور که به نظر می‌رسد، اسم رمز بازی Sam Boyd 4 بوده و ستینگ اصلی آن نیز با اسم رمز Saint Fortuna که همان لاس وگاس است، شناخته می‌شود. البته علاوه بر لاس وگاس، Lost Haven نیز بخشی از بازی خواهد بود. نکته‌ جالب این است که طبق توضیحات ارائه شده توسط کاربر ردیت، داستان Mafia 4 در طول چندین بازه‌ زمانی روایت خواهد شد.

اولین شخصیت اصلی بازی یک پلیس فاسد به نام Hain است که همان ابتدای بازی درگیر یک کلاه برداری در شرط بندی می‌شود. همچنین توسعه‌ دهندگان قصد دارند آزادی عمل بالایی را در اختیار گیمر ها قرار دهند تا آن‌ها بتوانند شخصیت Hain را همان‌ طور که می‌خواهند تغییر دهند؛ شما می‌توانید به گروه خلافکاران ملحق شده و یا با آن‌ ها مقابله کنید.

علاوه بر Hain، گیمر ها کنترل یک قاضی در Lost Haven را نیز در اختیار خواهند گرفت. ماموریت‌ های این شخصیت که از دهه‌ 40 تا 80 میلادی به عنوان یک قاضی فعالیت کرده است، شامل محاکمه کردن خلافکاران می‌شوند.

اگرچه اطلاعات ارائه شده توسط این کاربر جالب به نظر می‌رسند، اما در نظر داشته باشید که این موضوع در حال حاضر تنها یک شایعه است که احتمال دارد کاملاً نادرست باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۲ رای
تریلری از گیم‌ پلی بازی Lost Soul Aside منتشر شد
شایعه: دنباله‌ بازی Ryse در دست توسعه قرار دارد و یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست