شایعه: بازی Resident Evil 9 در حال توسعه است

با در نظر گرفتن کیفیت عناوین Resident Evil در چهار سال اخیر، با اطمینان می‌توان گفت که این مجموعه‌ی محبوب هم‌اکنون در حال سپری کردن دوران طلایی خود است. طرفداران این سری ترسناک از وضعیت فعلی Resident Evil کاملاً رضایت دارند و به شدت منتظر تجربه‌ی Resident Evil Village هستند. حال اگرچه انتشار نسخه‌ی نهم Resident Evil اجتناب ناپذیر است، اما شاید جالب باشد بدانید که ظاهراً این عنوان مدتی در حال توسعه بوده است.

AestheticGamer، منبع داخلی معروف که با نام Dusk Golem نیز شناخته می‌شود، اخیراً در توییتر اعلام کرده که بازی Resident Evil 9 در حال تولید است. البته او توضیح داد که تقریباً غیر ممکن است که این بازی پیش از سال 2024 عرضه شود. پس طرفداران این مجموعه نباید به این زودی منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی باشند. همچنین Duk Golem اشاره کرد که در اواخر سال 2018، عناوین Resident Evil 2 ،Resident Evil 3 ،Resident Evil Village ،Resident Evil Outrage ،Resident Evil 4 و Resident Evil 9 همگی به طور هم‌زمان در حال توسعه بودند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

با این حساب، بازی Resident Evil 9 در حال طی کردن مراحل اولیه‌ی پیش تولید است. با توجه به برنامه‌ی زمانی توسعه‌ی عناوین Resident Evil، واضح است که کپکام (Capcom) همچنان قصد دارد تا بازی‌های مختلفی از این مجموعه را به صورت سالانه منتشر کند. طبق اطلاعات فاش شده، این ناشر ژاپنی عنوانی با نام Resident Evil Outrage را سال آینده عرضه خواهد کرد. همچنین علاوه بر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 4، تعدادی بازی دیگر از سری Resident Evil نیز در حال توسعه هستند.

البته در انتها باید یادآوری کنیم که علی رغم سابقه‌ی درخشان Dusk Golem در فاش کردن اطلاعات کپکام و مخصوصاً سری Resident Evil، این خبر در حال حاضر تنها یک شایعه بوده و ممکن است حقیقت نداشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
بازی Dirt 5 برای مدت محدودی در استیم رایگان خواهد بود
بازی DOOM 3 VR Edition معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست