شایعه: Resident Evil 9 ممکن است آخرین نسخه‌ اصلی از این سری باشد

کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Resident Evil Village باقی مانده و تا به حال اطلاعات گسترده‌ای از آن منتشر شده است. مدتی قبل شایعاتی در خصوص ساخت دنباله‌ این بازی منتشر شد. حال طبق ادعای یکی از اینسایدر های مشهور سری Resident Evil، نسخه‌ نهم این بازی ممکن است آخرین شماره‌ اصلی از این مجموعه باشد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

داسک گولم (Dusk Golem)، منبع داخلی مشهور بازی ‌های Resident Evil، مدتی پیش اشاره کرد که نسخه‌ی نهم این سری در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً تا سال 2024 میلادی منتشر نخواهد شد. وی اخیراً اطلاعات تازه‌ای را در این مورد منتشر کرده است. به گفته‌ این منبع داخلی، داستان‌های نسخه‌ی هفتم، Village و نهم به یکدیگر متصل هستند و به طور کلی یک سه ‌گانه محسوب می‌شوند. با این حال وی در ادامه گفت که Resident Evil 9 ممکن است آخرین نسخه‌ اصلی از این مجموعه باشد. ظاهراً شرکت کپ‌کام (Capcom) پس از انتشار نسخه‌ نهم، نام جدیدی را برای این سری تصویب می‌کند. داسک گالم حدس می‌زند که این کار در حال انجام است و کپ‌کام ترجیح می‌دهد به داستان‌های مستقل بپردازد.

البته هیچ یک از این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده‌اند و به عنوان شایعه تلقی می‌شوند. با این حال داسک گالم تا به حال در اغلب موارد اطلاعات درستی را در مورد سری بازی‌ های Resident Evil منتشر کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۵ رای
به ‌روزرسانی جدید بازی Genshin Impact منتشر شد
به زودی به ‌روزرسانی جدیدی برای بازی Age of Empires 2 عرضه می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست