شایعه: The Last of Us Remake یک ارتقای گرافیکی ساده نخواهد بود

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که The Last of Us Remake یک ارتقای گرافیکی ساده از نظر رزولوشن و بهبود عملکرد نخواهد بود. ظاهراً این نسخه از ویژگی‌ های بیشتری برخوردار است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

Game Reactor که در گذشته یک منبع قابل اعتماد به شمار می‌رفت، اخیراً در گزارشی ادعا کرده است که بازی The Last of Us Remake مانند یک ریمستر از نسخه‌ پلی‌ استیشن 4 نخواهد بود. به گفته‌ این منبع، بازسازی عنوان مذکور از قدرت کنسول پلی‌ استیشن 5 و از ویژگی‌ ها و مزایای موتور بازی The Last of Us Part 2 استفاده می‌کند. این منبع می‌گوید علاوه بر بخش بصری، برخی از موارد نامشخص نیز در این بازسازی بهبود یافته‌اند.

بازی The Last of Us Remake هنوز به صورت رسمی از سوی سونی معرفی نشده است، اما طبق گزارش منابع معتبر این بازی در دست توسعه قرار دارد. ماه گذشته جیسون شرایر از خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی این خبر را اعلام کرده بود. به گفته‌ شرایر، این بازی توسط استودیوی ناتی داگ در دست توسعه قرار دارد و این در حالی است که سایر پروژه‌ های استودیوی مذکور ظاهراً در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارند. انتظار می‌رود در ماه‌ های آینده این بازی به صورت رسمی معرفی شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۳ رای
بازی Diablo Immortal امسال بر روی گوشی‌ های هوشمند منتشر می‌شود
به‌ روزرسانی آینده‌ Call of Duty Warzone به رفع گلیچ دسترسی به مناطق غیر مجاز می‌پردازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست