شایعه: نسخه‌ بعدی Assassins Creed احتمالاً تا سال 2023 منتشر نخواهد شد

طبق گفته‌ xj0nathan، که یکی از منابع فاش‌ کننده و از خالقان محتوای Assassins Creed به شمار می‌رود، ظاهراً نسخه‌ بعدی این مجموعه تا سال 2023 میلادی منتشر نخواهد شد. به نظر می‌رسد استودیوی یوبی‌سافت سوفیا (Ubisoft Sofia) برای کار بر روی سومین بسته‌ی الحاقی بازی Assassins Creed Valhalla تعیین شده و به همین علت پروژه‌ بزرگ آن‌ ها متوقف شده است.

در طول چند ماه گذشته، شایعات مختلفی در خصوص نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ Assassins Creed منتشر شده‌اند. در این شایعات اشاره شده بود که نسخه‌ جدید در آسیا شرقی جریان خواهد داشت. با این حال، شایعات اشاره شده به اندازه‌ی برخی گزارش‌های دیگر از منابع معتبر که اشاره می‌کنند نسخه‌ بعدی این سری همچنان در اروپا جریان دارد، قابل اعتماد نیستند. طبق این گزارش ‌ها، استودیوی یوبی‌سافت سوفیا وظیفه‌ توسعه‌ نسخه‌ جدید را برعهده دارد و ظاهراً این بازی یک نسخه‌ کوچک‌تر مانند Assassins Creed Rogue خواهد بود که در دوران ریچارد شیردل جریان دارد و ظاهراً برای انتشار در سال 2022 در نظر گرفته شده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

با این حال طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی xj0nathan، ممکن است روند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی Assassins Creed به طور موقت متوقف شود. به گفته‌ این منبع، یوبی‌سافت تصمیم گرفته است تا تیم یوبی‌سافت سوفیا را برای کار بر روی سومین بسته‌ی الحاقی Assassins Creed Valhalla انتخاب کند. مدتی پیش اطلاعاتی از این بسته‌ی الحاقی در فایل‌های بازی مذکور فاش شده بود. طبق ادعای xj0nathan، فروش بسیار خوب Assassins Creed Valhalla و چالش ‌های توسعهی بازی در دوران همه‌گیری کرونا از جمله دلایل متوقف شدن روند ساخت نسخه‌ بعدی این مجموعه بوده است.

تاکنون سومین بسته‌ی الحاقی بازی Assassins Creed Valhalla که با اسم رمز Meteor شناخته می‌شود، به صورت رسمی از سوی یوبی‌سافت معرفی نشده است و باید منتظر اطلاعات بیشتری از آن باشیم. در حالی که xj0nathan یک منبع فاش‌ کننده‌ نسبتاً معتبر به شمار می‌رود، اما در حال حاضر با توجه به عدم تایید رسمی یوبی‌سافت این اطلاعات جدید منتشر شده به عنوان شایعه تلقی می‌شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۵ رای
گوینده‌ محبوب بخش چندنفره‌ سری Halo در بازی Halo Infinite نیز حضور خواهد داشت
تاریخ انتشار بسته الحاقی The Lost Gods بازی Immortals Fenyx Rising مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست