شایعه: دنباله‌ بازی Ryse در دست توسعه قرار دارد و یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که دنباله‌ عنوان Ryse در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً به صورت مولتی پلتفرم منتشر می‌شود.

در سال گذشته، اطلاعاتی از برخی پروژه‌ های آینده‌ی شرکت کرایتک (Crytek) به بیرون درز کرد. در این اطلاعات فاش شده، به ساخن دنباله‌ی Ryse و همچنین یک بازی بتل رویال از سری Crysis اشاره شده بود. اخیرا نیک بیکر (Nick Baker) که با عنوان Shpeshal Ed نیز شناخته می‌شود، در جریان جدیدترین پادکست Xbox Era به توضیح در این مورد پرداخته است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

Shpeshal Ed در آخرین پادکست Xbox Era اشاره کرد که در ماه جولای سال گذشته، اطلاعاتی از دنباله‌ بازی Ryse را شنیده بود. این موضوع به پیش از فاش شدن اسناد مربوط به پروژه‌ های کرایتک برمی‌گردد. وی بار دیگر اشاره کرد که دنباله‌ این بازی واقعاً در دست توسعه قرار دارد. همچنین او گفت این احتمال وجود دارد که بازی Ryse 2 یک اثر چند پلتفرمی باشد.

مانند همیشه هیچ یک از این اطلاعات به صورت 100 درصد معتبر نیستند، زیراً در حال حاضر چیزی به صورت رسمی تایید نشده است و فعلا به عنوان شایعه تلقی می‌شوند. بازی Ryse Son of Rome در سال 2013 میلادی برای کنسول ایکس‌ باکس وان و در سال 2014 برای رایانه‌ های شخصی منتشر شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۳ رای
شایعه: Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در لاس وگاس جریان دارد
احتمال انتشار بازی Forza Horizon 5 در فصل تابستان وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست