شایعه: سه بسته الحاقی پولی و ده بسته‌ الحاقی رایگان برای Cyberpunk 2077 منتشر خواهد شد

تاریخ انتشار:                                                             2020-12-10

سبک:                                                                  Action – RPG

سازنده:                                                   CD Projekt Red Studio

ناشر:                                                                        CD Projekt

امتیاز ایران استریمر:                                                                  8

اگرچه مشکلات بازی Cyberpunk 2077 باعث شده‌اند تا سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) تمرکز خود را بر روی توسعه و انتشار به‌ روزرسانی‌ های متعدد قرار دهد، اما نباید فراموش کرد که عرضه‌ تعدادی بسته الحاقی رایگان و پولی نیز همچنان بخشی از برنامه‌ این شرکت است. توسعه ‌دهندگان وعده‌ داده‌اند که محتویات این بسته ‌ها معادل محتویات دو بسته الحاقی پولی The Wither 3 Wild Hunt خواهند بود. حال شخصی با نام PricklyAssassin در ردیت اعلام کرده که اطلاعات جدیدی را از بسته‌ های الحاقی Cyberpunk 2077 به دست آورده است.

این کاربر در پست خود اعلام کرد که اپیک گیمز (Epic Games) ظرفیت اختصاص داده شده به بازی Cyberpunk 2077 در سرور فروشگاه را از 100 گیگابایت به 500 گیگابایت افزایش داده است. طبق گفته‌ PricklyAssassin، این اتفاق چند ماه پیش از عرضه‌ محتوای جدید رخ می‌دهد. جالب است بدانید که برای آماده کردن سرور‌ های خود، ظاهراً اپیک گیمز این کار را دو تا چهار هفته قبل از انتشار به‌ر وزرسانی‌های Fortnite انجام می‌دهد. علاوه بر این، بخش add-ons بازی بر روی فروشگاه اپیک گیمز نیز اخیراً تغییر کرده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

در ماه فوریه، این بخش دارای 18 محتوای لیست شده بود، اما پس از به‌روزرسانی اخیر صفحه‌ی بازی، تنها شاهد 10 محتوا هستیم. با توجه به تعداد بالای محتویات لیست شده، به نظر می‌رسد که این‌ها بخشی از بسته‌های الحاقی رایگان Cyberpunk 2077 هستند؛ مواردی مانند آیتم‌های ظاهری، سلاح‌ها و ماموریت‌های جدید. البته PricklyAssassin تصویری را منتشر کرده است که نام این بسته‌ها را نشان می‌دهد. نکته‌ی جالب این است که در این میان شاهد حضور دو بسته با نام‌های Gangs of Night City و Rides of The Future هستیم؛ نام‌هایی که در تریلر‌های تبلیغاتی پیش از عرضه‌ی بازی استفاده شده بودند که بازی‌بازان احتمالاً آن‌ها را به یاد دارند.

بسته‌های الحاقی رایگان Cyberpunk 2077:

  • Ripperdocs Expansion
  • Body Shops Expansion
  • Fashion Forward Expansion
  • Gangs of Night City
  • Body of Chrome
  • Rides of the Dark Future
  • The Relic
  • Neck Deep
  • Night City Expansion
  • Unnamed

همچنین PricklyAssassin مدعی است که در هفته‌ی جاری سه بسته الحاقی پولی اضافه شده‌اند که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نام و قیمت آن‌ها موجود نیست.

لازم به ذکر است که محتویات این پست به دلیل نقض یکی از قوانین SubReddit بازی Cyberpunk 2077 یعنی انتشار اطلاعات به دست آمده از طریق دسترسی غیر مجاز حذف شده است. با توجه به اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد که PricklyAssassin به بخشی از محتویات سرور فروشگاه اپیک گیمز دسترسی داشته است. با این حال، این خبر هنوز هم یک شایعه است و این احتمال وجود دارد که این شخص تصاویری جعلی و ساختگی را منتشر کرده باشد.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌ اکنون بر روی کنسول‌ های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی و استیدیا در دسترس قرار دارد. در نهایت باید یادآوری کنیم که نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان در نیمه‌ دوم سال جاری عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
اطلاعاتی از رویداد جدید عنوان Marvels Avengers منتشر شد
به ‌روزرسانی جدید بازی Risk of Rain 2 به زودی منتشر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست