آپدیت جدید بازی Rune 2 در اختیار بازیکنان قرار گرفت

اجرای 2

تیم سازنده‌ی بازی Rune 2 همان‌طور که در وعده داده بود، امروز جدید‌ترین به‌روزرسانی این عنوان را در اختیار بازیکنان این بازی قرار داد و حال باید دید که واکنش افراد در این خصوص چه خواهد بود.

شرکت رگناروک گیم (Ragnarok Game) تا به این جای کار پشتیبانی بسیار خوبی از بازی Rune 2 داشته است و به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن در دسترس بازیکنان این بازی قرار داده است. حتی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این اثر با نام Rune 2: Decapitation Edition نیز عرضه شد که ویژگی‌ها و امکانات بیشتری را به طرفداران ارائه می‌دهد. گفتنی است که نسخه‌ی فوق توسط استودیوی 396 منتشر شد و خیلی زود استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. حال به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای این عنوان عرضه شده است که مختویات فراوانی را هم به آن اعمال کرده است.

برجسته‌ترین ویژگی این به‌روزرسانی را باید دو حالت جدید به حساب آورد که در سبک بتل رویال هستند. این برای اولین بار است که طرفداران می‌توانند چنین سبکی را در این اثر تجربه کنند. با توجه به این که این روزها بتل رویال طرفداران و منتقدان زیادی دارد، در نهایت باید دید که آیا این سبک مناسب بازی Rune 2 خواهد بود یا خیر. این سبک‌ها Last Viking Standing و Last Clan Standing نام دارند و در منوی بازی قابل مشاهده هستند. مانند دیگر عناوین هم سبک، در این دو بخش نیز باید با شخصیت دلخواه خود همراه شده و در نقشه‌ای وسیع و پر رمز و راز قرار بگیرید. سپس می‌توانید از سلاح‌ها و منابع متنوع برای مبارزه با دشمنان و برگرداندن سلامتی خود بهره برده و سرانجام به تنها فرد باقی‌مانده روی نقشه تبدیل شوید. در صورت کسب پیروزی، پاداش‌های فراوانی کسب می‌کنید که در شخصی‌سازی و ارتقای مهارت‌ها به کارتان خواهند آمد. فراموش نکنید که برای آغاز این حالت‌ها حداقل به 15 گیمر نیاز خواهد بود.

همچنین به مناسبت جشن کریسمس، جهان این بازی با تغییراتی همراه شده است و قادر به تماشای مناظر برفی و جذابی خواهید بود. ضمنا لباس‌هایی در خصوص این جشن قابل انتخاب هستند که می‌توانید آن‌ها را بخرید. یک باس دیگر نیز به این اثر اضافه شده است که در بخش داستان با او مبارزه خواهید داشت. به نقل از تیم سازنده، نبرد با این باس به هیچ وجه ساده نبوده و باید از ترفندهای گوناگونی برای پیروزی استفاده نمایید. همه‌ی این محتویات دست به دست هم داده‌اند تا با به‌روزرسانی جذابی مواجه شویم. بازی Rune 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای
بخش داستانی بازی Star Citizen به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد
بازی Sons of the Forest سال آینده منتشر می‌شود

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست