آمار فروش بازی ‌های SOMA و Amnesia Rebirth اعلام شد

استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) آخرین آمار فروش بازی‌های SOMA و Amnesia Rebirth را اعلام کرد. تاکنون فروش بازی SOMA به یک میلیون و Amnesia Rebirth به 100 هزار نسخه رسیده است.

استودیوی سوئدی فریکشنال گیمز از زمان تاسیس خود در سال 2006، همواره بر روی ساخت عناوین ترسناک تمرکز داشته است. این استودیو در سال 2010 میلادی عنوان Amnesia The Dark Descent را منتشر کرد. موفقیت این بازی باعث شد تا ساخت دنباله‌ی آن نیز در دستور کار این استودیو قرار بگیرد. آن‌ها برای ساخت بازی Amnesia A Machine For Pigs با استودیوی The Chinese Room همکاری کرد. البته این بازی نتوانست به اندازه‌ی نسخه‌ی اول موفق ظاهر شود. پس از آن، استودیوی فریکشنال عنوان SOMA را در سال 2015 و بازی Amnesia Rebirth را در سال 2020 منتشر کرد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

روز گذشته آمار فروش بازی ‌های SOMA و Amnesia Rebirth از سوی فریکشنال گیمز اعلام شد. تاکنون فروش بازی SOMA به یک میلیون نسخه رسیده و عنوان Amnesia Rebirth در فاصله‌ی 5 ماه پس از انتشار خود، آمار فروش 100 هزار نسخه‌ای را به ثبت رسانده است. به گفته‌ی فریکشنال گیمز، فروش Amnesia Rebirth تاکنون برای این استودیو سودآور نبوده است، با این حال آن‌ها هنوز به فروش بهتر این بازی امیدوار هستند.

فریکشنال گیمز پیش‌تر اعلام کرده بود که دو عنوان جدید در این استودیو در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود در سال جاری میلادی این دو بازی به صورت رسمی معرفی شوند.

بازی Amnesia Rebirth هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4 و رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
بتل پس فصل ششم Fortnite Chapter 2 با قابلیت‌ های جدید عرضه شد
تاریخ انتشار بازی Dungeons & Dragons Dark Alliance مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست