رویداد جدید فصل ۸ بازی Apex Legends فاش شد

دیگر چیزی تا آغاز فصل هشتم بازی Apex Legends نمانده است. حال به تازگی یک دیتاماینر اطلاعاتی را در مورد این فصل منتشر کرده است. ظاهرا در فصل جدید Apex Legends شاهد برگزاری یک رویداد به مناسبت سالگرد این بازی خواهیم بود.

Apex Legends دائما در حال رشد و کسب محوبیت بوده است. رویداد The Fight Night Collection این بازی دیروز آغاز شد. این رویداد یک حالت بازی محدود، آیتم‌های جدید و تغییرات گوناگونی را به همراه دارد، اما ظاهرا هواداران همین حالا هم به دنبال فصل جدید و محتوای بیشتر هستند. فصل هشتم Apex Legends برخی از ویژگی‌های مورد درخواست هواداران را به بازی اضافه کرده و چند هفته‌ی دیگر آغاز می‌شود.

ظاهرا در فصل هشتم Apex Legends قرار است شاهد رویداد Collection ویژه‌ای باشیم. معمولا هر رویداد Collection یک Heirloom جدید را به بازی اضافه می‌کند. برای به دست آوردن این Heirloom باید تمام آیتم‌های این رویداد محدود را در فروشگاه خریداری کنید. قیمت مجموع این آیتم‌ها حدودا ۱۶۰ دلار می‌شود. در رویداد The Fight Night شاهد معرفی Heirloom شخصیت Gibraltar بودیم.

به نظر می‌رسد که رویداد Collection فصل هشتم Apex Legends، تمام ۱۵۰ Heirloom قبلی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. یعنی در واقع با به دست آوردن تمام آیتم‌های رویداد، می‌توانید یکی از این Heirloomها را به دلخواه انتخاب کنید. این رویداد به مناسبت سالگرد بازی Apex Legends است و به همین سبب ریسپاون (Respawn) تصمیم گرفته تا به بازی‌بازان حق انتخاب دهد.

این دومین سالگرد بازی Apex Legends است. در حالی که شایعاتی در رابطه با یک حالت بتل رویال برای Titanfall وجود داشت، Apex Legends به ناگهان عرضه شد و بازی‌بازان را غافلگیر کرد. ظاهرا در رویداد Collection فصل جدید تمام اسکین‌های جدید، اسکین‌های محبوب قدیمی اما با رنگ‌بندی متفاوت خواهند بود. این طور که به نظر می‌رسد ریسپاون رویداد ویژه‌ای را برای طرفداران قدیمی Apex Legends ترتیب دیده است.

باید دید که این افشاگری‌ها تا چه حد صحت خواهند داشت. شاید بازگرداندن اسکین‌های قدیمی، به مذاق برخی از هواداران خوش نیاید. اما این رویداد مخصوص سالگرد این بازی بوده و یادآوری خاطرات گذشته منطقی به نظر می‌رسد. هم‌چنین برای به دست آوردن یک Heirloom در یک Apex Pack معمولی، شانسی معادل ۰٫۲۰ درصد دارید و بازگرداندن Heirloomهای قدیمی، می‌تواند فرصت مناسبی برای کسانی باشد که حاضر به پرداخت ۱۶۰ دلار هستند.

بازی Apex Legends در حال حاضر به صورت رایگان بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی سوییچ بازی هم در دست توسعه است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
تریلری از نسخه‌ی واقعیت مجازی Hitman 3 منتشر شد
جزییات جدیدی از بازی Atomic Heart در صفحه‌ی استیم(steam) بازی منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست