بازیگر Senuas Saga Hellblade 2 ویدیویی از پشت صحنه این بازی را منتشر کرد

تاریخ انتشار:                                                          

سبک:                                                                Hack and Slash

سازنده:                                                                  Ninja Theory

ناشر:                                                                     Ninja Theory

امتیاز ایران استریمر:                                                        

ملینا یورگنز (Melina Juergens)، بازیگر نقش اصلی سری بازی ‌های Hellblade به‌تازگی ویدیویی از پشت صحنه‌ عنوان Senuas Saga Hellblade 2 را به اشتراک گذاشته است.

عناوین بزرگ مختلفی در دست دست توسعه قرار دارند و در این میان عنوان Senuas Saga Hellblade 2 نیز یکی از مورد انتظار ترین بازی‌ ها محسوب می‌شود. از زمان معرفی این بازی در اواخر سال 2019، اطلاعات بسیار کمی از آن منتشر شده است. با این حال، اخیراً بازیگر اصلی این مجموعه، ویدیوی جدیدی را به اشتراک گذاشته است که قسمت‌ هایی از پشت صحنه‌ بازی را نمایش می‌دهد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این ویدیو آموزش و حرکات رزمی ملینا یورگنز در بازی Senuas Saga Hellblade 2 را نمایش می‌دهد. یورگنز در ویدئو اشاره کرد که چگونه پس از انتشار اولین نسخه‌ Hellblade در یک دوراهی قرار گرفت. پیش از این‌که استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) به سراغ او بیاید تا بار دیگر در نقش سنوآ در دنباله‌ Hellblade بازی کند، این بازیگر به مدت چند ماه در استراحت بود. یورگنز برای ارتقای عملکرد خود در این بازی، قسمت‌ های بدل‌کاری را خودش انجام می‌دهد.

یورگنز همچنین از شریک زندگی خود ادرسون لیون مکدو (Ederson Lion Macedo) که یک مربی MMA و Pro Fighter محسوب می‌شود، درخواست کرد تا به افزایش قدرت بدنی او کمک کند. ادرسون حتی برخی از حرکات MMA و دفاع شخصی را به یورگنز آموخته است که به او کمک کرد تا سبک مبارزات Senua را کشف کند و حرکات را با سلاح‌های خود ارتباط دهد.

استودیوی نینجا تئوری برای پیشرفت یورگنر در مبارزات با شمشیر، از C.C. Smiff که یکی از بدل‌کاران مشهور و استاد شمشیر بازی به شمار می‌رود، استفاده کرده است. Smiff سابقه‌ی کار در سریال Game of Thrones و همچنین فیلم‌ های Star Wars را در کارنامه‌ی خود دارد. این ویدیوی جدید برخی از آموزش ‌های یورگنز با Smiff را نمایش می‌دهد. یورگنز در پایان این ویدیو اشاره کرد که قسمت دیگری از آن در آینده پخش خواهد شد.

بازی Senuas Saga Hellblade 2 برای کنسول‌ های ایکس ‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دست توسعه است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
Monster Hunter Rise به چهارمین بازی پرفروش 2021 تبدیل شد
گوینده‌ محبوب بخش چندنفره‌ سری Halo در بازی Halo Infinite نیز حضور خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست