تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر شد

Senua’s Saga Hellblade 2

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) اخیراً تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را به اشتراک گذاشته است. برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

تصویر جدید منتشر شده از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، چهره‌ی شخصیت Senua را به عنوان بخشی از آزمایش نورپردازی سینمایی نشان می‌دهد. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، وقایع این بازی در کشور ایسلند جریان دارد و نسبت به نسخه‌ی اول، تغییراتی در داستان آن اعمال شده است. استودیوی نینجا تئوری برای توسعه‌ی این بازی از موتور Unreal Engine 5 استفاده می‌کند.

نسخه‌ی اول بازی Hellblade توسط یک تیم ۲۰ نفره توسعه یافت. با این حال، تیم توسعه‌دهنده‌ی نسخه‌ی دوم چند برابر شده است. مدتی پیش نیز ملینا یورگنز (Melina Juergens)، بازیگر Senua، تصویری از گریم خود برای این شخصیت را منتشر کرد. در پایان می‌توانید تصویر جدید منتشر شده از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را مشاهده کنید. با ایران استریمر همراه باشید.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی از زمان عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. انتظار می‌رود در سال جاری میلادی، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود همچنین علاوه بر این بازی، استودیوی نینجا تئوری در حال کار بر روی عنوان Project Mara است. برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر (iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
تاریخ انتشار بازی Forza Horizon 4 بر روی استیم مشخص شد
یک طرح مفهومی جدید از سری Prince of Persia منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست