بازی Skyrim ماد جدید اضافه کرد که کیفیت بافت‌ شخصیت‌ها را افزایش می‌دهد

Skyrim-Special-Edition-feature

اخیراً یک ماد جدیدی برای بازی Skyrim منتشر شده است که کیفیت بافت‌ بدن نژادهای مختلف را بهبود می‌دهد. برای مطلع شدن از جزئیات با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

بسته‌ی بافت‌های با کیفیتی برای هر دو نسخه‌ی عادی و Special Edition توسط یکی از مادسازان به نام HeartAttackMan برای بازی Skyrim منتشر شده است. این ماد Disparity and Diversity نام دارد. ماد جدید با مش‌های (Mesh) اصلی بازی سازگار است و بافت‌ها منحصر به فردی به هرکدام از نژادهای دنیای Skyrim اضافه می‌کند. هدف از این ماد افزایش تنوع ظاهری و ایجاد تمایز بیشتر بین شخصیت‌های مختلف بازی است.

بافت‌های مردانه بر اساس Males of Skyrim ساخته شده‌اند. بافت‌های زنانه با مش‌های سازگار با UNP و یا Nordic Faces بهترین کارکرد را دارد. این ماد همچنین با ماد Imperious هم سازگار است. جایگزین‌های استخوان‌بندی و بهبود بافت‌ NPCها مشکلی برای این ماد ایجاد نخواهند کرد. ماد Disparity and Diversity با دو کیفیت ۲K و ۴K در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی اول ۱٫۴ و دومی ۴ گیگابایت حجم دارند. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

این مادها با مادهای زیادی سازگار هستند وکیفیت بافت‌ NPCها را افزایش می‌دهد. مادهای بهبود موجودات مختلف، خون طبیعی‌تر و به طور کلی افزایش کیفیت بصری دنیای بازی، افزایش هوش مصنوعی و تعداد زیادی از مادهای دیگر مشکلی با ماد جدید نخواهند داشت. مانند همیشه، قبل از نصب و استفاده از این ماد هم از بازی خود پشتیبان تهیه کنید. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
ماد سوم‌ شخص برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد
رکورد جمع ‌آوری کمک ‌های مالی توسط بازی Star Citizen شکسته شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست