سونی از بازه‌ زمانی انتشار Horizon Forbidden West رضایت دارد

شرکت سونی اخیراً اعلام کرد که نسبت به زمان انتشار بازی‌های Returnal، Horizon Forbidden West و Ratchet and Clank Rift Apart رضایت دارد و اعمال تاخیر در زمان از پیش تعیین شده برای انتشار آن‌ها نیز بسیار دور از ذهن خواهد بود.

با توجه به عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن 5 و معرفی بازی‌های متعدد از سوی شرکت سونی برای عرضه در سال 2021 میلادی و وجود موانعی نظیر بیماری کویید 19، اعمال تاخیر در تاریخ انتشار بازی‌های چندان عجیب نیست و هم‌اکنون نیز این پدیده به موضوعی بسیار عادی و معمول تبدیل شده است. به عنوان مثال، عرضه‌ی بازی Gran Turismo 7 به دلیل “چالش‌های مربوط به بیماری کویید 19” تا سال 2022 به تأخیر افتاد و همین موضوع نیز باعث شروع نگرانی بازی‌بازان نسبت به رخ‌دادن اتفاقی مشابه برای عناوین دیگری نظیر God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West شده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به دنبال این موضوع، آقای جیم رایان (Jim Ryan)، اخیراً در مصاحبه‌ی خود با GQ اعلام کرد که شرکت سونی در مورد تاریخ عرضه‌ی بازی‌های Returnal، Horizon Forbidden West و Ratchet and Clank Rift Apart رضایت دارد. همچنین، وی با کنایه‌ای غیر مستقیم به استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) و بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد که سونی دوست ندارد تا بازی‌های خود را همانند برخی از شرکت‌ها که اخیراً درگیر این موضوع بودند به صورت ناقص عرضه کند و در کنار این موضوع سعی دارد تا به تاریخ اعلام شده برای عرضه‌ی بازی‌های نیز پایبند بماند.

تنها دو روش وجود دارد: اول اینکه به تاریخ انتشار عناوین خود پایبند باشید و کیفیت بازی را قربانی کنید، و یا این‌که بازی خود را تا تاریخ انتشار اعلام شده طبق برنامه‌ریزی توسعه داده و در زمان خود منتشر کنید. ما همیشه روش دوم را پیش می‌گیریم و اگر اندکی جست و جو کنید، شرکت‌هایی نیز وجود دارند که روش قبلی را امتحان کرده باشند.

البته همیشه تاریخ انتشار معین شده نمی‌تواند بهترین زمان برای انتشار یک بازی باشد. در واقع در زمانی که افراد شاغل در استودیوها مجبورند تا به صورت دورکاری فعالیت کنند (اشاره به بیماری کویید ۱۹)، ما نیز باید به آن‌ها این اجازه را بدهیم تا آن‌چه که برای بالاتر بردن سطح کیفی یک بازی مورد نیاز است (زمان کافی) را در دسترس خود داشته باشند.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی‌های Returnal و Ratchet and Clank

Rift Apart در طی ماه‌های پیش رو عرضه خواهند شد و بازی Horizon Forbidden West نیز احتمالاً تا پاییز سال 2021 در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. اما نکته‌ی جالب در این بین، به زبان نیاوردن نام God of War Ragnarok در میان بازی‌های فوق از سوی جیم رایان بود که احتمالاً این بدان معنا است که طبق پیش‌بینی‌ها احتمالاً تاریخ انتشار این بازی (2021) صرفاً به دلیل جنگ تبلیغاتی بیان شده است و قرار نیست که در سال جاری میلادی شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد
سیستم مورد نیاز بازی It Takes Two اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست