مرد عنکبوتی: تیزر Miles Morales لباس جدیدی را برای جدیدترین قهرمان نیویورک به نمایش می‌گذارد

Insomniac، توسعه دهنده بازی Marvel’s Spider-Man، تیزر جدیدی برای بازی های آینده PS4 و PS5 خود Miles Morales: Spider-Man بارگذاری کرده است.

با یک نگاه زیرچشمی می‌توان متوجه شد، که بخشهایی از روزنامه دنیای بازی The Daily Bugle را برجسته می‌کند.

مایلز (شخصیت جدید مرد عنکبوتی) قبلاً به عنوان جدیدترین مرد عنکبوتی ظاهر شده است، اگرچه چند سفر اولش تجربه کم تجربگی او را نشان داده است.

در قسمت ورودی این بازی آمده است که: “هنگامی که مایلز شریک Spiderman برای اولین بار فرود آمد، تارهای جدید Wall-Crawler کثیف بودند، نوسانات او چندان برازنده شخصیت های اول این بازی نبود.”

“از آن زمان، دیده شده است که او در پشت بام ها و کوچه های سراسر شهر با مربی خود Spiderman آموزش می‌بیند.”

این خط فکری و یک فیلم فوری تبلیغاتی نشان می‌دهد که مرد عنکبوتی اصلی همچنان سهم بزرگی در کار مبارزه با جرم مایلز خواهد داشت.

این ویدئو همچنین یک لباس جایگزین برای مایلز به نمایش گذاشت که در آن لباس عنکبوتی سیاه و سفید مارک تجاری او توسط یک شورت کلاه دار و شلوار گشاد پوشیده شده است ، شبیه لباسی که در فیلم انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse پوشیده بود.

یک لباس پیش سفارش که به عنوان لباس TRACK شناخته می‌شود برای مایلز در دسترس خواهد بود و توسط هنرمند خاویار گارون طراحی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تبدیل شدن مایلز به آخرین قهرمان عنکبوتی نیویورک، طرفداران می‌توانند اطلاعاتی راجع به وقایع رخ داده درست قبل از گسترش رمان Spider-Man: Miles Morales – Wings of Fury که قهرمان جوان را می‌بیند ، داشته باشند.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در حال تبدیل شدن به طلاییه دار سری بازی های spider man  است .

این بازی در تاریخ 12 نوامبر برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی ، به راهنمای پیش سفارش Marvel’s Spider-Man: Miles Morales مراجعه کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Spider-Man: Miles Morales از توانایی های جدیدی برخوردار است
شخصیت Daredevil وارد بازی fortnite می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست