بخش داستانی بازی Star Citizen به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد

Star Citizen-1

به گفته‌ی مدیر و بنیان‌گذار استودیوی کلاود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games)، بخش داستانی بازی Star Citizen فاصله‌ی زیادی تا انتشار دارد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر همراه باشید.

کریس رابرتز (Chris Roberts)، مدیر و بنیان‌گذار استودیوی کلاود ایمپریوم گیمز، اخیراً اطلاعاتی در مورد روند پیشرفت یک سال اخیر بازی Star Citizen را منتشر کرده است. طبق گفته‌ی او، این بازی سال خوبی را علی‌رغم وجود شیوع بیماری COVID-19 گذرانده است و روند توسعه و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها طبق برنامه انجام می‌شوند. با این حال، بخش داستانی این بازی که با عنوان Squadron 42 شناخته می‌شود، فاصله‌ی زیادی تا کامل شدن و انتشار دارد.

کریس رابرتز (Chris Roberts) در این خصوص می‌گوید که تیم توسعه‌دهنده به دنبال این نیست که یک بازی پر مشکل را از نظر فنی منتشر نماید. به گفته‌ی وی، تیم سازنده‌ی Star Citizen تصمیم دارد با تمرکز ویژه و دقت بالا بر روی این بازی کار کند. همچنین وی اعلام کرد که فعلاً نمایش جدیدی از گیم‌پلی بخش داستانی این بازی ارائه نخواهد شد.

“من تصمیم گرفتم تا گیم‌پلی بخش Squadron 42 را به صورت عمومی نمایش ندهم و تا زمانی که به انتهای ساخت بازی نزدیک نشده‌ایم، در خصوص تاریخ انتشار صحبت نمی‌کنیم. این امر موجب می‌شود تا ما با اعتماد به نفس بالایی بر روی به پایان رساندن روند توسعه‌ی این بازی تمرکز کنیم و به کیفیت نهایی مد نظر خود برسیم.”

در بخش داستانی بازی Star Citizen، بازیگران مشهوری از جمله مارک همیل (Mark Hamill)، اندی سرکیس (Andy Serkis) و گری اولدمن (Gary Oldman) حضور دارند. همچنین این عنوان، آمار جدیدی از نظر تعداد بازیکنان و میزان ساعات تجربه‌ی بازی ثبت کرده است. در سال ۲۰۲۰، بیش از ۷۴۰ هزار گیمر به تجربه‌ی بخش آلفای این بازی پرداخته‌اند. همچنین این بازی در حدود ۲۷ میلیون ساعت تجربه شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای
اطلاعاتی در مورد مراسم کریسمس Super Smash Bros Ultimate منتشر شد
آپدیت جدید بازی Rune 2 در اختیار بازیکنان قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست