Star Wars Battlefront 3 در سال 2023 منتشر می‌شود

بر اساس جدیدترین شایعه‌ها، بازی Star Wars Battlefront 3 در مراحل ابتدایی توسعه قرار داشته و احتمالا در سال 2023 میلادی به بازار عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد تیم سازنده مسیری متفاوت را در نسخه‌ی جدید پیش گرفته است که این بازی را از دو نسخه‌ی پیشین متمایز می‌کند.

اخیرا شرکت‌های لوکاس‌فیلم گیمز (LucasFilm Games) و یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کردند که یک بازی جدید از سری Star Wars توسط استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) در دست توسعه قرار دارد. این یعنی حق تولید انحصاری بازی‌های ویدئویی بر اساس دنیای محبوب جنگ ستارگان از دسترسی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) خارج شده است؛ خبری که باعث خوشحالی بسیاری از بازی‌بازان و هواداران این سری شد.

البته با وجود همکاری دو شرکت لوکاس‌فیلم و یوبی‌سافت، شرکت الکترونیک آرتس همچنان به ساخت بازی‌ بر اساس دنیای جنگ ستارگان ادامه خواهد داد. بر اساس جدیدترین شایعه‌ها، این شرکت در حال حاضر بر روی دو بازی جدید از این سری کار می‌کند. یکی از این عناوین، دنباله‌ی بازی موفق و تحسین شده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order و دیگری نسخه‌ی سوم سری Battlefront است.

البته در مطلب منتشر شده، به این موضوع نیز اشاره شده است که بازی Battlefront 3 در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار داشته و اکثر اعضای تیم بر روی بازی Battlefield 6 تمرکز کرده‌اند. بر اساس این شایعه، تیم سازنده در ماه‌های آینده، با انتشار یک خبر، رسما از این بازی رونمایی خواهد کرد. البته با توجه به شرایط فعلی توسعه، هواداران نباید انتظار انتشار یک تریلر کامل و یا رونمایی از گیم‌پلی بازی را داشته باشند.

به گفته‌ی این شخص، بازی Battlefront 3 برای عرضه در سه ماهه‌ی چهارم سال 2023 میلادی برنامه‌ریزی شده است و تیم سازنده قصد دارد مسیری متفاوت از نسخه‌های گذشته را در پیش بگیرد.

البته همانند همیشه، با توجه به غیررسمی بودن منبع این شایعه، بهتر است تا زمان معرفی رسمی بازی، به این موضوع با کمی شک و تردید نگاه کنیم. بازی Star Wars Battlefront 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
ubisoft شایعات عرضه‌ی Rainbow Six Quarantine در مارس 2021 را رد کرد
بازی Bloodborne با گرافیک پلی‌استیشن ۱ ساخته شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست