استیم(steam) بزرگ‌ترین و موفق‌ترین کریسمس تاریخ خود را جشن می‌گیردGhostrunner

رکورد بخار کریسمس -2020

به تازگی آمار و ارقامی از تعداد گیمرهای فعال فروشگاه استیم (Steam) در روز کریسمس منتشر شد که نشان می‌دهد تفاوت چشم‌گیری در میزان تجربه‌ی بازی‌ها توسط افراد داشته را بر جای گذاشته است. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

بر طبق آمار و ارقامی از تعداد بازیکنان فعال فروشگاه استیم (Steam) در روز کریسمس منتشر شد که نشان می‌دهد همه‌گیری ناشی از ویروس کرونا، تفاوت چشم‌گیری در میزان تجربه‌ی بازی‌ها توسط افراد داشته و این امر رکوردی جدید در تاریخ فروشگاه استیم(Steam) را بر جای گذاشته است.

سال جاری علی‌رغم وجود مشکلات و اتفاقات زیادی که برای همه داشت، برای صنعت بازی‌های ویدئویی دورانی طلایی بود. با وجود همه‌گیری ناشی از ویروس کرونا(crona Virus)، بسیاری از گیمرها مجبور بودند زمان بیشتری را در خانه سپری کنند و همین امر موجب رشد و استقبال بسیار بیشتری از بازی‌های ویدئویی و صنعت بازی شد. شاید این امر را بتوان به موفقیت بی‌نظیر بزرگترین فروشگاه بازی‌های دیجیتالی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی یعنی استیم نیز مرتبط دانست. اخیرا آمار و ارقامی از عملکرد فروشگاه استیم(Steam) در روز کریسمیس منتشر شده است که نشان می‌دهد رکورد تعداد بازیکنان فعال این فروشگاه در رویداد Steam’s Christmas Day شکسته شده و به سال ۲۰۲۰ تعلق گرفته است.با ایران استریمر همراه باشید.

پلتفرم استیم(steam) تا اوایل سال ۲۰۱۸ حتی از مرز ۱۹ میلیون گیمر همزمان عبور نکرده بود اما در ماه مارس ۲۰۲۰ و همزمان با آغاز شیوع ویروس کرونا، آمار کاربران آن با رشد بسیار بالایی رو‌به‌رو شد و به مرز ۲۴٫۵ میلیون نفر تنها در یک ماه رسید. در ادامه نمودارهای کاربران استیم با افت و خیزهایی همراه بود اما در اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۰ و با عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077، مجددا تعداد بازیکنان همزمان این فروشگاه به عدد ۲۴٫۵ رسید. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار بازی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
شرکت کونامی(Konami) اطلاعات جدیدی مربوط به بازی Bomberman را منتشر خواهد کرد
سازنده بازی Gotham Knights به طور ضمنی تاریخ انتشار بازی را فاش کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست