اطلاعاتی در مورد مراسم کریسمس Super Smash Bros Ultimate منتشر شد

Super Smash Bros Ultimate

شرکت نینتندو هفته‌ی گذشته، از مراسم مربوط به شخصیت Sephiroth در بازی مبارزه‌ای Super Smash Bros Ultimate رونمایی کرد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

طبق اعلام شرکت نینتندو، مراسم Dark Reunion بازی Super Smash Bros Ultimate قرار است به مناسبت فرا رسیدن کریسمس، به صورت آنلاین از امروز، ۵ دی ماه ۱۳۹۹ (۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) تا تاریخ ۸ دی ماه ۱۳۹۹ (۲۸ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برگزار شود. نکته‌ی جالب توجه این است که تنها مبارزانی از بازی Super Smash Bros Ultimate می‌توانند در این رویداد شرکت کنند که شخصیت‌های شروری بوده و به عبارتی تاریکی را در آغوش گرفته باشند.

در رویداد The Game Awards 2020 بود که آخرین مبارزه DLC جدید دومین فایترپس Smash Bros Ultimate معرفی شد. شخصیت «Sephiroth» از مجموعه فاینال فانتزی(Final Fantasy) یکی از محبوب‌ترین آنتاگونیست‌های تمام تاریخ بازی‌هایی ویدیویی است و به تبع حضور آن باعث شادمانی بسیاری از هواداران شد. ۴Chan نام شخصیت را در کنار Min Min از بازی ARMS و شخصیت Steve از بازی ماینکرفت را در پست ماه می خود فاش کرده بود و همچنین انتظار می‌رود سایر پیشبینی‌های وی نیز واقعیت داشته باشند. وی پس از این، سه شخصیت «Rayman»، شخصیت Ryu از بازی نینجا گایدن و Doomguy از بازی «Doom» را معرفی می‌کند؛ بنابراین به احتمال قوی این سه شخصیت مبارزان DLC بعدی این بازی باشند. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

در نسخه‌های ابتدایی بازی Super Smash Bros، فهرست بزرگی از مبارزان در اختیار نداشتند اما با گذشت زمان و رفته رفته، قهرمانان و ضد قهرمانان زیادی به این مجموعه افزوده شدند تا جایی که در عنوان Super Smash Bros Ultimate می‌توان شاهد فهرست بزرگی متشکل از ۷۰ قهرمان منحصر به فرد بود که بدون شک در آن افراد شرور و مشهور زیادی را می‌توان پیدا کرد. همین امر باعث خواهد شد بازیکنان انتخاب‌های زیادی برای شرکت در رویداد Dark Reunion داشته باشند. Sephiroth آخرین شخصیت اضافه شده به بازی Super Smash Bros. Ultimate به شمار می‌آید که در این رویداد حضور دارد. علاوه بر او، شخصیت‌های شرور دیگری به مانند King Dede ،Dark Pit ،Meta Knight ،Dark Samus و Bowser نیز قادر خواهند بود در رقابت‌های این رویداد تاریک شرکت نمایند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
فروشگاه Nintendo eShop از دسترس برخی از گیمرها خارج شد
بخش داستانی بازی Star Citizen به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست