معرفی بازی Ghostrunner

تیم سازنده‌ی بازی Survive the Fall امروز در تازه‌ترین خبر خود به معرفی این عنوان پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که نباید از آن به سادگی عبور کرد.

عناوین استراتژی محور همواره نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است و در سال‌های اخیر نیز مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قرار گرفته‌اند. Survive the Fall نیز از سری بازی‌های جذاب در همین سبک بوده که استودیوی انگری بالز (Angry Bulls) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. شما در این بازی باید هدایت شخصیت‌های مختلفی را به دست داشته باشید و از منابع مختلف برای ادامه‌ی زندگی استفاده نمایید. همچنین سلاح‌ ها و آیتم‌ های بی‌شماری هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که باید به خوبی از آن‌ها بهره ببرید. حیواناتی نیز در این اثر به چشم می‌خورند که می‌توانید آن‌ها را شکار کرده و استفاده‌های مختلفی از آن‌ها داشته باشید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

دشمنان زیادی هم در بازی Survive the Fall وجود دارند که می‌توانند خطرات زیادی را ایجاد نمایند. بنابراین همیشه باید حواستان به آن‌ها باشد. از دیگر ویژگی‌های خوب این بازی باید به حالت‌های زیاد در منو و جهان وسیع اشاره کرد. حال باید منتظر بود و دید که این بازی با چه واکنشی از سوی بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌ مندان به این ژانر همراه خواهد شد.

فعلا جزئیات دیگری از بازی Survive the Fall مشخص نیست اما در صورت انتشار اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. ضمنا این‌ طور که پیداست، این بازی تنها بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Gotham Knight تا سال 2022 تاخیر خورد
مشکلات مربوط به سلاح ‌های بازی Destiny 2 به زودی رفع خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست