قابلیت بازی میان پلتفرمی Destiny 2 به طور اتفاقی چند ماه زود‌تر فعال شده است

تاریخ انتشار

2017-09-06

سبک

FPS

سازنده

Bungie

ناشر

Activision

امتیاز ایران استریمر

8.8

پس از انتشار گزارش‌ هایی مبنی بر فعال شدن قابلیت بازی میان پلتفرمی عنوان محبوب Destiny 2، استودیوی بانجی (Bungie) اخیراً این موضوع را به صورت رسمی تایید کرده و اطلاعاتی را در این باره با طرفداران به اشتراک گذاشته است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی یکی از ویژگی‌ هایی است که طرفداران زیادی به شدت منتظر اضافه شدن آن به Destiny 2 هستند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی بانجی، این استودیو قصد دارد این قابلیت را در فصل 15 بازی اضافه کند، اما ظاهراً چیزی باعث شده است تا این قابلیت به طور اتفاقی در فصل 14 فعال شود. مدیر جامعه‌ بازی‌بازان بانجی در توییت جدیدی اعلام کرد:

ما گزارش‌ هایی را در مورد تجربه‌ی بازی میان پلتفرمی توسط برخی از گیمر ها دریافت کرده‌ایم.

این ویژگی قرار نبود هم‌اکنون فعال شود و کیفیت آن نیز مانند تجربه‌ی کامل نیست. ما در انتهای هفته‌ جاری دسترسی عموم را قطع خواهیم کرد، اما تا آن زمان می‌توانید از این ویژگی بهره ببرید.

بانجی در گذشته به پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی اشاره کرده و توضیحاتی را در این مورد ارائه داده بود:

با بازی‌ میان پلتفرمی، فارغ از نوع پلتفرم، شما می‌توانید با تمام دوستان خود بازی را تجربه کنید. نگران نباشید، ما تنها در صورتی گیمر ها رایانه‌ های شخصی و کنسول را با یکدیگر در Crucible قرار می‌دهیم که گیمر ها رایانه‌های شخصی دوستان کنسولی خود را حتماً دعوت کرده باشند.

با این که قرار است پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی در فصل 15 بازی Destiny 2 اضافه شود، اما اطلاعات فاش شده از جدید ترین به‌ روزرسانی بازی نشان می‌دهد که بانجی قصد دارد یک نسخه‌ی آزمایشی از ویژگی بازی میان پلتفرمی را نیز زودتر از انتشار عمومی در دسترس بازی‌بازان قرار دهد.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون بر روی کنسول‌ های پلی‌ استیشن 5، پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم‌ های استیدیا و رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار دارد.

تریلر جدیدی از بازی Shadow Warrior 3 عرضه شد
قابلیت‌ های کنترلر دوال‌ سنس در بازی Horizon Forbidden West به خوبی نمایان خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست