به‌ روزرسانی Hearth and Home به زودی برای بازی Valheim منتشر می‌شود

استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) که در گذشته از انتشار یک به‌ روزرسانی تازه برای بازی Valheim خبر داده بود، امروز اطلاعات بیشتری از آن را منتشر کرد.

بازی Valheim این روز ها به صورت دسترسی زود هنگام قابل تجربه است و محبوبیت آن روز به روز بیشتر هم می‌شود. تا به حال آمار قابل توجهی از تعداد گیمر ها این عنوان در دسترس قرار گرفته است و نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. در همین راستا، به‌ روزرسانی‌ های فراوانی هم برای آن عرضه می‌شود و حال نوبت به یک به‌ روزرسانی دیگر تحت عنوان Hearth and Home رسیده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به وسیله‌ تازه‌ ترین به‌ روزرسانی بازی Valheim، افراد قادر خواهند بود تا به بخش‌ های جدیدی در نقشه‌ خود دسترسی داشته باشند. ضمنا چندین آیتم دیگر به این اثر اضافه خواهد شد تا جذابیت‌ های آن دو چندان شود. یکی از جالب‌ ترین محتویات این به‌ روزرسانی، اضافه شدن حیوان جدیدی است که بیشتر به هیولا ها شباهت دارد. وی به عنوان یکی از اصلی‌ترین دشمنان گیمر ها در بازی حضور خواهد داشت. بدون شک این به‌ روزرسانی می‌تواند نقش به سزایی در سرگرم کردن افراد ایفا کند. البته هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و انتظار می‌رود که این اتفاق در روز های پیش رو رقم بخورد.

Valheim از سری عناوین جذاب در سبک‌ های اکشن و جهان‌ باز است که تنها چند وقت از عرضه‌ آن می‌گذرد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ ترین‌ های 2021 به شمار می‌رود. قابل ذکر است که دو شرکت آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند. همان‌ طور که گفته شد، Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زود هنگام بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی قابل تجربه است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۶ رای
شایعه: احتمالاََ بازی Forza Horizon 5 در مکزیک رخ می‌دهد
نخستین اطلاعات از بازی PUBG 2 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست