بازیکنان گلیچ کاربردی در The Legend of Zelda: Breath of the Wild کشف کردند

افسانه-زلدا-نفس-وحشی-

طرفداران The Legend of Zelda: Breath of the Wild، به تازگی یک گلیچ در بازی کشف کردند که به‌واسطه‌ی آن قادر خواهند بود تا کمان Bow of Light را همچنان نگه‌داشته و بازی جدیدی را آغاز کنند. با ایران استریمر همراه باشید.

به عقیده‌ی بسیاری از بازیکنان و منتقدان، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نینتندو Wii U و نینتندو سوییچ منتشر شد را می‌توان برترین بازی ویدیویی یک دهه‌ی گذشته و یکی از برترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی نامید. بازی Breath of the Wild از لحاظ مقیاس بازی عظیمی است، تعجبی ندارد که این عنوان دارای گلیچ‌های مختلفی باشد. اما یکی از جدیدترین گلیچ‌های کشف شده از بازی، قابلیت جالب و مفیدی را در اختیار بازیکنان می‌گذارد. در حقیقت، این قابلیت دسترسی به حالتی شبیه به یک نیو گیم پلاس است.

کاربری به‌نام “LegendofLinkk” این گلیچ جدید را کشف کرده است. گلیچ جدید اینگونه عمل می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا آیتم‌های بدست‌آورده را به هر فایل سیوی که بخواهند منتقل کنند. این بدین معناست که شما می‌توانید Master Sword و Bow of Light را از ابتدای بازی در اختیار داشته باشید. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

با استفاده از این ترفند، بازیکنان می‌توانند فایل‌ها و داده‌های بازی را با دستکاری منوی بازی و انجام یک پروسه‌ی پیچیده‌ی سی مرحله‌ای به اشتباه وادار کرده و این کمان که در نبرد نهایی این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد را حتی پس از دیدن میان‌پرده انتهایی بازی نگه دارند.این ترفند می‌تواند کمک شایانی به کسانی کنند که در صدد “اسپیدران” کردن و یا تمام کردن بازی در حداقل زمان ممکن هستند. با توجه به این که حداقل زمانی که اسپیدرانرها صرف اتمام کردن این عنوان کرده بودند حدود ۵۰ ساعت بود، به نظر می‌رسد که هم‌اکنون این زمان برای اتمام کامل بازی با استفاده از این گلیچ به زیر ۴۰ ساعت برسد.

در حالی که طرفداران در انتظار اخبار بیشتری از دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild هستند، تجربه دوباره نسخه 2017 با حالت‌های جدید مانند این نیو گیم پلاس غیر رسمی، می‌تواند عطش آن‌ها را تا حدی کاهش دهد. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
کارگردان بازی Nioh: این سری از بازی به مرحله‌ی استراحت رسیده است
شایعه: Ubisoft+ در سال ۲۰۲۱ به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست