نینتندو به صورت اتفاقی اطلاعاتی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 را فاش کرد

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2

به‌تازگی شرکت نینتندو (Nintendo) به صورت اتفاقی به بیان جزئیاتی از بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 پرداخته است. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 نخستین بار توسط شرکت نینتندو و Eiji Aonuma در جریان رویداد E3 2019 معرفی شد و از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعاتی به صورت رسمی از روند توسعه و پیشرفت این عنوان منتشر نشده است و تنها هرزگاهی شایعاتی در مورد بخش‌های مختلف این اثر به گوش می‌رسد.

به‌تازگی اطلاعاتی از جانب شرکت نینتندو (Nintendo) به بیرون درز کرده است که نشان می‌دهد The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 بسیار زودتر از تصور بازیکنان برای دو کنسول نینتندو سوییچ و نینتندو سوییچ لایت عرضه خواهد شد؛ از همین رو می‌توان در هفته‌های آینده شاهد ارائه‌ی توضیحات و نمایش‌های زیادی از این اثر باشیم. با ایران استریمر همراه باشید.

در واقع جزئیات جدیدی که در مورد بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 لو رفته است، مربوط به پمفلت رسمی شرکت نینتندو می‌شود که به بازار عرضه شده و در مورد این بازی به بیان مطالبی پرداخته است. طبق متن این پمفلت، منطقه‌ی زیرزمینی Zonai Cave که در تریلر معرفی بازی Link و Zelda در آن‌جا حضور داشتند، دقیقا زیر قلعه‌ی Hyrule Castle قرار دارد. البته بسیاری از طرفداران این مجموعه تاکنون چندین بار در این مورد به نظریه‌پردازی پرداخته بودند و هم‌اکنون صحت آن‌ها تایید شد.

در این پمفلت آمده است:

“سرانجام، Link و Zelda در دنباله‌ی بازی اکشن و ماجراجویی The Legend of Zelda: Breath of the Wild حضور خواهند داشت و روایتی فراموش نشدنی را رقم خواهند زد. همان‌طور که تهیه‌کننده‌ی این مجموعه یعنی Eiji Aonuma قول داده است، در نسخه‌ی بعدی می‌توان انتظار یک ماجراجویی به مراتب تاریک‌تر از گذشته را داشت. در اعماق غارهای زیر قلعه‌ی Hyrule Castle، تهدیدی جدید و تاریک دوباره بیدار شده است. آیا قهرمانان شجاع ما می‌توانند مجددا پادشاهی را نجات دهند؟” با ایران استریمر همراه باشید.

با این که بسیاری از هواداران از روایت یک ماجراجویی به مراتب تاریک‌تر و تهدیدی جدید در نسخه‌ی بعدی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild خبر داشتند، اما کشف این نکته که محیط نمایش داده شده در تریلر معرفی بازی در واقع غاری مرموز در زیر قلعه‌ی Hyrule Castle بوده است می‌تواند برای طرفداران این بازی مورد انتظار بسیار جالب باشد.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، نینتندو سوییچ لایت و احتمالا کنسول آینده‌ی شرکت نینتندو یعنی کنسول سوپر نینتندو در حال توسعه است. برای مطلع شدن از خبرهای جدید دنیای بازی و تکنولوژی با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
شایعه:Battlefield 6 از المان‌های Free-to-play و Battle Pass برخوردار است
تریلر جدید بازی Little Nightmares 2 با حضور درن براون منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست