بازی The Medium هزینه‌ های توسعه‌ خود را بازگردانده است

طبق گزارش جدید منتشر شده، بازی The Medium در چند روز ابتدایی عرضه‌ی خود توانسته همه‌ی هزینه‌‌های توسعه را بازگرداند و اکنون به مرحله‌ی سوددهی رسیده است.

بازی The Medium به عنوان جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی استودیوی لهستانی بلوبر تیم (Bloober Team) مدتی پیش به صورت رسمی عرضه شد و نقدهای نسبتاً متوسطی را از سوی منتقدین دریافت کرد. حال به نظر می‌رسد این بازی تاکنون فروش قابل قبولی را داشته است. گزارش جدید منتشر شده حاکی از آن است که فروش بازی The Medium به قدری خوب بوده که برای بلوبر تیم یک موفقیت به شمار می‌رود. این بازی با فروش خوب خود در طول چند روز اخیر توانسته است تا هزینه‌های توسعه را بازگرداند و به مرحله‌ی سوددهی برسد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این نوشته براساس گزارش وب‌سایت لهستانی Money قرار داده شده است. به گفته‌ی این سایت، بازی The Medium نه تنها جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی بلوبر تیم است، بلکه بزرگ‌ترین ساخته‌ی این استودیو نیز به شمار می‌رود. البته در این گزارش به میزان فروش بازی در سرویس Xbox Game Pass اشاره‌ای نشده است.

The Medium از جمله عناوینی محسوب می‌شود که از روز اول انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass نیز در دسترس قرار دارد. در حالی که ارقام به‌صورت دقیق مشخص نیستند، اما مایکروسافت برای قرار دادن بازی‌ها در این سرویس به توسعه‌دهندگان مبالغی را پرداخت می‌کند. دقیقاً مشخص نیست که مایکروسافت چه مبلغی برای The Medium به بلوبر تیم پرداخت کرده است، اما بدون در نظر گرفتن این موضوع، موفقیت این بازی تاکنون چشم‌گیر بوده است.

فروش خوب بازی The Medium می‌تواند به این معنا باشد که احتمالاً استودیوی بلوبر تیم در آینده‌ دنباله‌ای را برای آن در نظر خواهد گرفت. با این حال، تیم توسعه‌دهنده‌ هنوز پروژه‌ی بعدی خود را معرفی نکرده است و طرفداران باید منتظر اخبار و اطلاعات جدیدی باشند.

در حال حاضر بازی The Medium پس از عنوان Observer، دومین اثر استودیوی بلوبر تیم به شمار می‌رود که بالاترین میانگین نمرات را دریافت کرده است. نکته‌ی جالب این است که در واقع بین The Medium و Observer ارتباطاتی وجود دارد، بنابراین ممکن است عنوان بعدی بلوتیم نیز ارتباطی با ساخته‌های قبلی این استودیو داشته باشد.

بازی The Medium از برخی مشکلات فنی نیز رنج می‌برد و به‌روزرسان اخیر منتشر شده باعث بروز ایراداتی در این عنوان شده‌اند. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

متوسط

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
Nichoqu
بازی Madden NFL 21: The Pro Football برای مدتی محدود رایگان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست