تریلر به‌ روزرسانی 2.0 بازی Monster Hunter Rise هیولا‌ های مختلفی را نشان می‌دهد

تاریخ انتشار:                                                              2021-03-26

سبک:                                                                       Action RPG

سازنده:                                                                         Capcom

ناشر:                                                                            Capcom

امتیاز ایران استریمر:                                                                  

امروز شرکت کپکام (Capcom) در طی رویداد دیجیتالی جدید Monster Hunter از محتویات در نظر گرفته شده برای به‌ روزرسانی بزرگ شماره‌ 2.0 بازی Monster Hunter Rise رونمایی کرد. این‌ به‌ روزرسانی که قرار است فردا در دسترس گیمر ها قرار بگیرد، شامل ماموریت‌ ها، سلاح‌ ها و زره‌ های جدید می‌شود و همچنین هیولا‌ هایی مانند Kushala Daora ،Teostra ،Apex Diablos ،Apex Rathalos و Chameleos را به این عنوان اضافه می‌کند.

همچنین کپکام تایید کرده است که با نصب به‌ روزرسانی 2.0، گیمر ها می‌توانند در خارج از ماموریت‌ های Rampage نیز با هیولا‌ های Apex مبارزه کنند. از طرف دیگر، رویداد‌ های جدیدی نیز در راه هستند که قرار است مهارت‌ های شکارچیان را به چالش بکشند. لازم به ذکر است که این رویداد‌ ها شامل جوایز مختلفی از جمله gesture‌ ها و sticker‌ ها می‌شوند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

پس از برداشتن محدودیت Hunter Rank و کسب امتیاز HR، گیمر ها می‌توانند در رویداد‌ های چالش برانگیز تک‌ نفره و Rampage‌ های پیشرفته شرکت کنند. نکته‌ جالب در مورد Rampage‌ های جدید این است که Magnamalo، هیولای پرچمدار بازی، می‌تواند در هر لحظه وارد ماموریت شده و کار شما را بسیار سخت‌ تر کند. البته برای کسانی که به ظاهر شکارچی خود اهمیت می‌دهند نیز خبر خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن قابیت ساخت Layered Armor، نوعی سیستم Transmog، حالا دیگر گیمر ها مجبور نیستند برای بهره بردن از مهارت‌ ها قوی، ظاهر زشت زره‌ ها را تحمل کنند.

در کنار این به‌ روزرسانی، کپکام قصد دارد یک بسته الحاقی جدید را نیز عرضه کند. این بسته الحاقی شامل Layered Armor‌ها، gesture‌ها، sticker‌ها و تعدادی مدل مو جدید می‌شود. همچنین امکان تغییر صدای شکارچی به صدای شخصیت‌ های Fugen یا Minoto و تغییر ظاهر شخصیت گیمر نیز بخشی از محتویات این بسته محسوب می‌شوند. البته در نظر داشته باشید که تغییر ظاهر شخصیت اصلی برای بار اول رایگان خواهد بود. گیمر ها می‌توانند از طریق منوی بخش Courier درون بازی و یا فروشگاه دیجیتالی نینتندو eShop به این محتویات دسترسی پیدا کنند.

بازی Monster Hunter Rise هم‌اکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌ های شخصی این عنوان در اوایل سال آینده منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۲ رای
به‌ روزرسانی جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War منتشر شد
نقشه‌ بازی Dying Light 2 دو برابر بزرگتر از نسخه‌ اول خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست