Battlefield جدید با همکاری استودیوی کرایتریون توسعه می‌یابد و نسخه‌ بعدی Need For Speed با تاخیر منتشر می‌شود

طبق گزارش جدید وب‌ سایت Polygon، استودیوی کرایتریون (Criterion) در توسعه‌ی نسخه‌ی جدید بازی Battlefield با استودیوی دایس (DICE) همکاری می‌کند. به همین علت، نسخه‌‎ی بعدی Need For Speed با تاخیر منتشر خواهد شد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

خانم لورا میل (Laura Miele)، مدیر ارشد استودیوهای الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، در مصاحبه با Polygon گفت:

نسخه‌ی جدید Battlefield در دست توسعه قرار دارد و تیم سازنده در طول یک سال اخیر با تلاش بالا بر روی این بازی کرده است. با توجه به شرایط دورکاری، تیم دایس کمی با خستگی مواجه شده است. این بازی از پتانسیل‌های بالایی برخوردار خواهد بود. با توجه به این‌که اخیراً کدمسترز به ما ملحق شده و حداقل در حال کار بر روی یک عنوان جدید است، به تاخیر افتادن نسخه‌ی بعدی Need For Speed در این برهه منطقی خواهد بود. در همین حال تیم کرایتریون برای توسعه‌ی Battlefield جدید به دایس ملحق شده است.

این اولین بار نیست که دو استودیوی دایس و کرایتریون با یکدیگر همکاری می‌کنند. آن‌ها سابقه‌ی همکاری در ساخت Star Wars: Battlefront را دارند و همکاری نزدیکی با هم داشته‌اند. من اطمینان دارم که این همکاری یک مزیت بزرگ برای کرایتریون و نسخه‌ی جدید Battlefield خواهد بود.

خانم میل در ادامه تایید کرد که وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید Need For Speed به کدمسترز سپرده نخواهد شد و همچنان استودیوی کرایتریون به توسعه‌ی آن خواهد پرداخت. وی در این باره گفت:

استودیوی کرایتریون حق ساخت بازی براساس فرنچایز Need For Speed را در دست دارد. هر نسخه‌ی ریمستر یا جدید از این مجموعه با مسئولیت آن‌ها ساخته خواهد شد.

نسخه‌ی جدید Battlefield قرار است در بهار سال جاری معرفی و در تعطیلات پایان سال 2021 منتشر شود. گفته‌ می‌شود این نسخه از تخریب‌پذیری بالا و نقشه‌های گسترده و همچنین مزایای کنسول‌های نسل نهمی به طور کامل بهره می‌برد. همچنین تایید شده است که نسخه‌ی بعدی Need For Speed برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Sifu یک اثر کاملاً تک‌ نفره است
Final Fantasy VII Remake Part 2 از تمام ویژگی ‌های پلی‌ استیشن 5 استفاده می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست