عنوان رایگان بعدی اپیک گیمز بازی Rage 2 خواهد بود

عنوان پسا آخرالزمانی Rage 2، محصول اید‌سافتور (ID Software) و آوالانچ (Avalanche Studios)، برای یک هفته به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود.

به راحتی می‌توان گفت که Rage 2 آنچنان که بتسدا (Bethesda) امیدوار بود، مورد استقبال قرار نگرفت. به ویژه پس از کمپین بازاریابی عظیمی که قبل از انتشار بازی اتفاق افتاد. با تمام این اوصاف Rage 2 عنوانی سرگرم کننده است که با توجه به مدت زمان کوتاه آن می‌توانید ازش لذت ببرید. دنیای باز آن بسیار عظیم و مملو از ماموریت‌های مختلف است. بنابراین اگر به دنبال بازی ای هستید که دارای تعداد زیادی اسلحه، انفجار و ضرب وشتم باشد، Rage 2 می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به زودی، می‌توانید آن را به صورت رایگان داشته باشید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این بازی به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) در دسترس خواهد بود که به صورت هفتگی عناوین رایگان مختلفی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. این بازی از تاریخ 30 بهمن الی 7 اسنفد ماه 1399 ( 18 الی 25 فوریه 2021) در این فروشگاه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و با اضافه کردن آن به حساب خودتان آن را برای همیشه خواهید داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
به‌ روزرسانی جدید بازی Godfall منتشر شد
سری Kingdom Hearts برای رایانه ‌های شخصی در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست