عنوان بعدی استودیوی SIE London بازی بزرگی خواهد بود

استودیوی SIE London طراح و توسعه دهنده‌ی بازی Blood and Truth، پروژه‌ای بزرگ در دست کار دارد.

استودیوی SIE London Studio یکی از بهترین بازی های پلی‌استیشن VR را در سال 2019 با بازی تیراندازی اول شخص سینمایی Blood and Truth ارائه داده است و با توجه به این‌که این بازی چقدر خوب بود ، جای تعجب نیست که افراد زیادی هستند که مشتاقانه منتظر شنیدن خبری در مورد پروژه‌ی بعدی آن‌ها هستند. طبق گفته‌ی تار ساندرز (Tara Saunders)، رئیس استودیو، ظاهرا این یک اتفاق بزرگ خواهد بود.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

رئیس استودیو که در مصاحبه‌ای که اخیراً در وب سایت رسمی این استودیو منتشر شده به بیان جزئیاتی از پروژه‌های بعدی خودشان پرداخته است. ساندرز گفت:

من می‌خواهم که ما رویای بزرگی داشته باشیم و توانایی کامل خود را تحقق بخشیم … اما درعین حال اطمینان حاصل کنم که تأکید واقعی بر رویه‌های توسعه‌ی اخلاقی و پایدار بازی وجود دارد. ما ایده‌های فوق العاده قدرتمندی در دست داریم که بدان معنی است که باید اهمیت فراگیری، تعادل و روحیه‌ی تیمی را روز به روز در ذهن داشته باشیم. پروژه‌ی بعدی ما دارای پتانسیل عظیمی است و ما می‌خواهیم با توانمندسازی تیم برای پیشرفت و ارائه‌ی یک بازی با کیفیت بالا، حداکثر استفاده را از آن ببریم!

این توسعه دهنده در گذشته گفته است که می‌خواهد به سرمایه گذاری در واقعیت مجازی را ادامه دهد، در حالی که سونی همچنین اخیراً اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک هدست VR نسل بعدی برای کنسول پلی‌استیشن 5 است.  احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا خبر معتبری در مورد بازی جدید بشنویم، بنابراین در این مرحله تنها کاری که می توانیم انجام دهیم صبر است. آگهی‌های شغلی اخیر منتشر شده توسط این استودیو حاکی از آن است که بازی بعدی آن‌ها مولفه‌های آنلاین خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
گلیچی در بازی Destiny 2 باعث پیروزی زود هنگام در مقابل باس ‌ها می‌شود
طراح ارشد بازی Everwild این بازی را منحصر به فرد می‌داند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست